Wpis z mikrobloga

No to chyba zrobiłem wszystko co mogłem zrobić w kwestii "Złap je wszystkie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla kogoś, kto grał w przynajmniej 4 generacje poksów (Gen V, Gen VI, Gen I i aktualną Gen) może bez większego wysiłku skompletować wszystkie aktualne poksy (nie licząc eventowych) i poprzerzucać ładnie do Poke Bank.

Do battle tree aż tak bardzo mnie nie ciągnie, chociaż mam team którym przy odrobinie szczęścia wygram 50 rund na super single. Ale z tym na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam sporo powtórek, w tym legend i różnych eventowych które wyhaczyłem jeszcze w czasach Gen V (sporo keldeo, meloett i genesectów), reszte powtórek nałapałem (psy z Gen II, duszki z Gen IV, jakieś Lugie, Dialgi, Mewtwo itp itd).

Z chęcią część z nich wymienię, na aktualnie niedostępne poksy na GTSie, czyli Hoopę i Volcariona (tego numerek po Hoopa). Każdy wymarzony poks (może oprócz shiny) wchodzi w gre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak właśnie zleciało 230 godzin w grze. Za 150pln było warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#pokemon #pokemonsun
Pobierz magral - No to chyba zrobiłem wszystko co mogłem zrobić w kwestii "Złap je wszystkie"...
źródło: comment_muIVPlcKwg2K5oJVj4UpberBfzmMpqEO.jpg
  • 11
@monochromatycznie: Nie podam oceny ile na ile pkt, bo jestem w tym trochę surowy, a wiem jakie trendy panują na świecie (gier poniżej 8 nie warto kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Do sun/moon podchodziłem z ogromnym dystansem, bo nie podobał mi się pomysł z wyspami i starter wodny wyglądał jak dla mnie komicznie. Zawiodłem się również po X/Y oraz ORAS. X/Y było dziecinnie proste a endgame był
@Haszaks: Prawda, to był fajny ficzer. W każdej generacji dodają fajny content, który później się nie powtarza w kolejnych częściach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ważne że na serebii wszystko jest ładnie opisane, to starcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@magral: @Haszaks: @monochromatycznie: Wg mnie także gra jest prosta - w sensie te triale, a potem liga.. spodziewałem się czegoś trudniejszego. Teraz jak już jestem po tym wszystkim - nie mam wszystkich ultra bestii bo w sumie nie wiem gdzie ich szukać. ZOstało mi kilka questów których konkretnie mi się nie chce robić.
Zacząłem breedować poksy z jak najlepszym IV, ale mi się już to znudziło...
Z Pokemonów grałem
@gumis112211: To kup inna grę. Przechodzę teraz yellow i jest tak samo prosty a przy tym dużo mniej rozbudowany. Pokemony to nie miały być trudne gry wiec nie wiem czemu ludzie tam wyzwania szukają