Wpis z mikrobloga

@szpernik: używałem wcześniej M400, więc Polar mi pasował i podobał się. Wygodny smartwatch na co dzień + dobry zegarek do biegania z dokładnym pomiarem tętna - aż sam byłem zaskoczony (przez 2 koszulki i bluzę działa). Co do baterii - 2, 3 dni spokojnie, godzina biegania to jakieś 20-30%. Ciągle bluetooth włączony, a podświetlenie automatyczne.
Kupiłem zanim wyszedł nowy Fenix, ale nie żałuję.
@szpernik: pulsometr na pasku, czy z nadgarstka? GPS w obecnych czasach, o ile producent nie wypusci wersji beta produktu, jest juz bardzo bardzo dokladny. Synchro w sensie smsow, polaczen itd? Czy raczej zgrywania treningow po BT przez tel?

Wydaje mi sie ze na tak w sumie podstawowe funkcje 1.5k to przerost formy nad trescia.
Bo w zegarkach za tyle to juz masz funkcje ktore przypominaja bardziej centrum dowodzenia i komputer pokladowy,
@PurpleHaze Faktycznie dałeś mi do myślenia, sprecyzuje zatem. Zależy mi na sychornoziacji odnośnie aktywności, smsy itp to już sprawa drugorzędna no i nie ukrywam że zależy mi żeby jakoś wyglądały dlatego te Polary mnie troszkę odstraszają
@szpernik: najlepiej moim zdaniem wyglada fenix3, pozniej suunto spartan. Z tanszych opcji zobacz sobie garmina 230/235 ewentualnie 735xt, aczkolwiek te garminki troche "plastikowe. Moze jeszcze ambit 3 ale jak pisalem to jest monochrom, za to wersja z szafirowym szklem moze sie podobac.
Popatrz poogladaj zobacz co ci se spodoba. Te zegarki komunikuja sie poprzez BT czy to z telefonem czy jakimis czujnikami/pulsometrem itp wiec synchronizacja to nie bedzie problem. Czesc z
Pobierz PurpleHaze - @szpernik: najlepiej moim zdaniem wyglada fenix3, pozniej suunto spartan...
źródło: comment_96mxTaVp3uRDmCKw986jOLJTURUcwQGY.jpg