Wpis z mikrobloga

Cześć,

Czwarty odcinek kursu programowania i tworzenia aplikacji z użyciem języka C# i platformy .NET Core został właśnie opublikowany - we wpisie na blogu znajdziecie trochę teorii, odnośników oraz informacje odnośnie tego, co się pojawi w odcinku nr 3. Wszystkie materiały są dostępne do pobrania tutaj.

Na start oczywiście Q&A, a następnie omawiamy delegaty, wyrażenia lambda oraz zdarzenia (events). Dodatkowo, na sam koniec luźne rozmowy na tematy okołobranżowe - odpowiem na pytanie dlaczego warto wziąć udział w konkursie "Daj Się Poznać".

Aby nie przegapić kolejnego odcinka, po prostu obserwuj tag #akademiaspetza oraz zapisz się do newslettera.
Najlepiej oglądać w wersji 4K.

#programowanie #programista15k #programujzwykopem #naukaprogramowania #informatyka #dotnet #dotnetnews #csharp #spetz
spetz - Cześć,

Czwarty odcinek kursu programowania i tworzenia aplikacji z użyciem...
  • 40
@spetz: nie odnoszę się do samej treści filmu, bo go nie oglądałem ale mam jedno zasadnicze pytanie. Na cholerę angielski typu filmu, który jest po polsku? Because fuck you, that's why czy jednak ma to jakiś sens?
@AvantaR: nie wiem, dlatego pytam. jest kilka potencjalnych uzasadnień, ale aktualnie wydaja mi sie zbyt abstrakcyjne. Mnie osobiscie #!$%@? niesamowicie jak znajduje jakis potencjalnie fajny filmik, juz sobie mysle, ze zaraz bede fest mądry, a tam typ przez półtorej godziny #!$%@? po hiszpańsku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@spetz: Dlaczego robisz kolejny tysięczny kurs od totalnych podstaw? Jest za dużo i to w naszym języku już bardzo dobrych darmowych kursów w sieci i na YT.

No chyba, że zamierzasz od podstaw dojść naprawdę daleko z tematami i je rozszerzać w zaawansowane rzeczy. Ale to naprawdę trudne i zawsze się tacy nauczyciele wypalają zostawiając kurs dokończony tylko w zagadnieniach podstawowych.

Można przecież robić nawet kursy o czymś zaawansowanym i serię
@spetz: Hej, mam jedno pytanie. Czy zamierzacie w dalszych odcinkach poruszyć kwestie związane z mvc (lub wzorcami projektowymi ogólnie) oraz najpopularniejszymi frameworkami? A może np rozszerzycie potem kurs o cssa/htmla/boostrapa i inne rzeczy i da się jakąś fajną stronke zbudować ;)? Czegoś takiego właśnie brakuje albo ja nie potrafię znaleźć.
P.S
Ciężko się z RPGIV/COBOLA przerzucić na te wszystkie nowości :P