Wpis z mikrobloga

@Mzil: Chcesz mi powiedzieć, że modląc się o 6tke w totka mam większe szanse na trafienie niż bez modlitwy ;> ? Nie znam poprawnego określenia na szykany religijne ale właśnie czuję się pokrzywdzony i wzywam bagiety ;D A tak na poważnie, z natury podchodzę sceptycznie do wszystkiego i nie wierzę w nic ;)
  • Odpowiedz
nie sprecyzowałaś ile musisz wygrać ale widzę, że lubisz ryzyko


@webster90: po prostu nie wyśle kuponu, więc nie ma szans, żeby coś wygrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mzil wrzuc nr seryjny kuponu reszte zapixelizuj a pozniej - po losowaniu - wersje z liczbami, zeby nie bylo. Zeby Mirki spokojne.
  • Odpowiedz
@Mzil: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyrzeczenie publiczne – skierowane do publiczności oświadczenie woli przyrzekającego nagrodę (lub rekompensatę), stanowiące zobowiązanie przyrzekającego do spełnienia świadczenia w formie przyrzeczonej nagrody (rekompensaty) na rzecz tego, kto wykona określoną czynność (działanie lub jego zaniechanie) albo wykona lub osiągnie określony rezultat (dzieło), spełniający warunki określone w przyrzeczenie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@WuDwaKa nie chce wstawiać kuponu bo ktoś postawi moje liczby i będzie trzeba dzielić główną wygraną na pół( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mzil: Apropo twojego wpisu przypomniał mi się mem :)
- Grażynko co zrobisz jak wygram w lotto?
- Hehe, rozwód i podział majątku. Tak, żebym dostała połowę,
- Dobra masz piątkę i #!$%@?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz