Wpis z mikrobloga

#glownacontent #moderacjacontent #moderacja #neuropa #lewactwo #4konserwy #bekazlewactwa

Na główną dostało się znalezisko w którym jest opisany gwałt i morderstwo studentki z usa- jednak w tytule OP nazwał ją "negrofilką" która "świętowała Black History Month"- jest to kłamstwo i manipulacja która wynika ze złego przetłumaczenia angielskiego tytułu. Żadne źródło (nawet neofaszystowskie dailystormer, któremu na pewno by to nie umknęło) nie mówi o tym jakie miała poglądy, jednak w komentarzach jest ona mieszana z błotem. Moje zgłoszenie znaleziska zostało odrzucone. Rozumiem że @moderacja @m__b i @a__s nie ma nic przeciwko publikowaniu takich treści na portalu?

w załączeniu typowe wykopki (pierwszy komentarz już został usunięty jednak ma 18 plusów)
a665321 - #glownacontent #moderacjacontent #moderacja #neuropa #lewactwo #4konserwy #...

źródło: comment_2w4YltjWKLsuyisGA4GYT1ShrWc8Q9IW.jpg

Pobierz
  • 22
Moderacja Wykopu oparta jest o zgłoszenia użytkowników.


@Moderacja: Szkoda tylko że moderatorzy posługują się naukową techniką o nazwie "rzut monetą" by zdecydować czy zgłoszenie jest prawidłowe czy też nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Datura: Szkoda tylko, że niektórzy użytkownicy nie potrafią zgłaszać i zgłaszają treści zgodne z regulaminem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo pokaż nam komentarz nawołujący do "gazowania żydostwa", który został zgłoszony i nie został usunięty. Kosmonauta usuwany jest szybko, bo jak się tylko pojawi to zgłasza go wiele użytkowników dzięki czemu trafia szybciej do moderatora. O tym jak szybko zostanie wymoderowana treść zależy ilość zgłoszeń.
@Moderacja: Ostatnio za rozpowszechnianie pedofilii rozdawaliście bany permanentne (i słusznie). Dlaczego nie dajecie takich banów za nawoływanie do mordowania co w kk. zagrożone jest wyższą karą niż rozpowszechnianie pedofilii? Zgłosiłem wpis i konto. Wpis usunęliście przyznając mi rację, a konto dalej funkcjonuje.
Szkoda tylko, że niektórzy użytkownicy nie potrafią zgłaszać i zgłaszają treści zgodne z regulaminem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Moderacja:
http://www.wykop.pl/wpis/22127769/yy-moderacja-prosze-o-wytlumaczenie-bo-czegos-tu-k/
http://www.wykop.pl/wpis/22237709/http-www-wykop-pl-ludzie-blvckdozen-moderator-2snm/

Jakby co to poszukam dalej przykładów tego że każdy mod tutaj wyznaje inny regulamin a decyzja co do zgłoszeń zależy wyłącznie od tego na którego z nich się trafi...

D.....a - > Szkoda tylko, że niektórzy użytkownicy nie potrafią zgłaszać i zgłaszają ...

źródło: comment_60IkIe1RwGE6uwJzIP98vptdn84iPhBD.jpg

Pobierz
@a4z4a4: Ale nie pojedyncze zakopy, kiedyś zgłosiłem pare razy zbiorczo jakiegos uzytkownika, który w kilka dni zakopał kilkanaście znalezisk z błednych powodów (jako inf. nieprawdziwa) i każde tego typu zgłoszenie było odrzucone, później już przestałem zgłaszać bo nie miało to sensu skoro każde było odrzucone. A u ciebie widzę zgloszenie pojedynczego zakopu rozpatrzone jako prawidłowe, kolejny przykład podwójnych standardów moderacji.
@mich2406: przecież wasza gównoafera z linku też dotyczy jednego znaleziska. Ja ci tylko odpowiadam na twoje wielkie zdziwenie, że za to zgłaszam. Jakoś wtedy cię to nie dziwiło i nie oburzało. Teraz sam piszesz, że też zgłaszasz. Naprawdę ciężko tu znaleźć jakąkolwiek logikę.
@a4z4a4: To nie moja afera, nigdy nie zgłosiłem nikogo za pojedynczy zakop jako inf. nieprawdziwa, zawsze byly to zgłoszenia zbiorcze z linkami do ponad 10 błędnych zakopów. Ale dzięki za informację, od teraz każde tego typu pojedynczy przypadek będzie zgłąszany ( ͡° ͜ʖ ͡°)