Wpis z mikrobloga

Czyli typowo dyzma, nie potrafi ładnie mówić itp. Może jakieś konkrety? Skąd się wzięły tytuły jego zespołów i awanse w europejskich pucharach?

@ediz4: typowa rozmowa z papugą powtarzającą modne poglądy, która nie potrafi nawet sprawdzić wymiernych, dających się porównać, sukcesów. potem tacy ludzie wybierają w wyborach ;)
  • Odpowiedz
@ediz4: W pracy trenera aż tak odległa historia jak lata 90 się nie liczy, futbol poszedł do przodu, Smuda został. Kiedyś był dobrym trenerem, teraz jest kiepskim i tyle w temacie. Dodatkowe anegdoty i ostatnie poczynania Franza tylko ten obraz potwierdzają. Smuda to jest obecnie futbolowy kretyn.
  • Odpowiedz
@baalder363: Oczywiście że futbol poszedł do przodu. Teraz stosuje się wspomaganie komputerowe itp. Nadal jednak trenuje się tak samo.W internecie się fajnie wyzywa od kretynów. Wybacz ale nie wydaje mi się abyś był tak blisko jego osoby aby wiedzieć cokolwiek o jego pracy.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ja go nazywam tylko futbolowym kretynem, patrząc na wyniki w ostatnich klubach, reprezentacji, myślę że jestem całkowicie uprawniony do stosowania tego określenia. Nie trenuje się tak samo. Obecnie każdy trener rozwija się jak może - staże, kursy, wyciąganie nowinek typu instat, drony, kamizelki z gpsami i wiele innych. Franzowi nie chce się za tym nadążać, widać po wywiadach, że ma swój świat i tylko w nim przebywa. Szanuję jego dokonania,
  • Odpowiedz
@baalder363: On się zbliża do emerytury - w zasadzie już powinien być a Ty gadasz o stażach i kursach. Oczywiście że trenuje się tak samo. Można jedynie uzyskać ogromne ilości informacji o zawodnikach i na ich podstawie podejmować decyzję. Są znacznie większe możliwości. Kiedyś decyzje podejmowało się przypuszczeniach i spostrzeżeniach. Nie oznacza to że trener starej daty nie potrafi już prowadzić drużyny. To tak jakbyś tokarzowi starej daty który pracował na
  • Odpowiedz