Wpis z mikrobloga

Golf VII GTI ze zderzakiem Clubsport. Jak myślicie? Ładniejszy od oryginalnego?

Auto najprawdopodobniej będzie na sprzedaż - 3d, DSG, skórzane siedzenia, panorama, szyberdach, duże dotykowe radio, multifunkcyjna kierownica, światła led przód i tył. Przód dopiero będzie. Zderzak z tylu również wersja Clubsport. Zmienimy też napis GTI z przodu na czerwony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blkauto
#motoryzacja #samochody #vw #vwboners #gti
BLKauto - Golf VII GTI ze zderzakiem Clubsport. Jak myślicie? Ładniejszy od oryginaln...

źródło: comment_dA4ESQQmnZNNRzT7SfLjFSObfItmKH3R.jpg

Pobierz
  • 18
@valencianista: Tak, z tyłu oberwał. Wszystko oczywiście zrobione.

Przecież w każdym z tych samochodów działa to na tej samej zasadzie - bierzesz podstawową wersję zmieniasz zderzaki, dodajesz spoiler i inne dodające sportowego charakteru rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu zwykłych Golfów jest dużo, dlatego może wydawać się nudny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BLKauto nie no wiem, chodzi mi o to ze taki GTI nie robi wrażenia dużo większego niż zwykly.

Taki Focus RS to z daleka i widać i słychać co jest grane ;d sam zerknij na foto które wrzuciłes kilka dni temu, te Golf wyglądają tak jak każde 2.0TDI, bez urazy ;)
@valencianista: A czemu miałbym czuć się urażony :) Może masz rację, golf bardzo dyskretnie pokazuje że jest to mocniejsza/lepsza wersja, ale musisz też zauważyć że Focus RS to najlepsza wersja Focusa - bardziej bym go porównał z Golfem R :) Natomiast Golfa GTI bym porównał z Focusem ST - który dla mnie przynajmniej - jeszcze jest bardziej dyskretny niż GTI, zupełnie brakuje dla mnie efektu lepszej wersji.
@frems: 2.0 230KM z możliwością podniesienia na 300 ( ͡° ͜ʖ ͡°) uderzony był w tył, oczywiście wszystkie zdjęcia do wglądu będziesz miał :)

@Un4rm3D: Zależy czy chcesz FV23%? Bo jest taka opcja.

@AllOver: głównie błyszczące kratki oraz to coś tam gdzie powinny być halogeny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi tam również się podoba i bym śmigał ( ͡° ͜