Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uważajcie na szlaufy z #tinder i innych #badoo bo poza chwilą przyjemności dostaniecie w pakiecie co najmniej #hpv. Ja przeleciałem tylko 2 i po kilku tygodniach wyskoczyły mi kłykciny w intymnym miejscu. Najgorsze, że to przeszło na moją obecną partnerkę mimo używania prezerwatyw. Na początku nawet nie wiedzieliśmy co jej dolega, strasznie ją piekło po stosunku, tak że nie mogła chodzić przez kilka dni. U ginekologa okazało się, że zaraziłem ją hpv prawdopodobnie ode mnie, teraz trzeba wybulić full hajsu na zabieg usuwający te brodawki z wnętrza pochwy. Najgorsze że to tylko usuwa objawy, bo wirus będzie siedział w organizmie przez 2 lata. Zaraz ktoś napisze że miałem pecha i tyle, guzik prawda, też tak myślałem do czasu aż mi kumpel powiedział, że też bardzo szybko złapał jakiegoś syfa, kolesie co ruchają po kilkadziesiąt lasek to pewnie chodzące bomby biologiczne.

#zwiazki #podrywajzwykopem #chorobyweneryczne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 42
@buddapatrzy: Mi nie chodzi o prostytutki, tylko o normalne kobiety. Co kto lubi, ale w mojej opinii płacenie w dzisiejszych czasach za seks i to z kobietami, które mają styczność z mnóstwem obleśnych i niezadbanych januszy, to nic przyjemnego. Zresztą wystarczy sobie wejść do takiego przybytku i zobaczyć jak to wygląda, paskudne.
Dlatego po takich ekscesach warto sobie zrobić ogólne badania. W ogóle najlepiej robić sobie porządne badania regularnie co jakiś
@DanielAquarius: powtarzam, że nawet zwykli ludzie często nie wiedzą o zakażeniu HCV. Dowiadują się najczęściej jak niedomaga wątroba (zazwyczaj w późniejszym okresie życia) lub gdy mają jakiś zabieg szpitalny. Pomijam dawców krwi, bo to grupa, która badana jest regularnie. Innymi słowy nawet porządna dziewczyna/chłopak może nie wiedzieć, że ma HCV, a rzadko ktoś sam z siebie robi badania przeciwciał (zwykłe testy na funkcje wątroby ASPAT/ALAT etc. #!$%@? tutaj się liczą)
@buddapatrzy: Powtarzam, że wypada robić ogólne badanie regularnie co jakiś czas, bez względu na to czy stukasz harem rocznie czy nie. W naszym kraju rzesze ludzi dalej mają gdzieś dbanie o swojej zdrowie, a potem wychodzą różne kwiatki. Pierwszy przykład z brzegu, to mężczyźni i badanie się na nowotwory jąder, o których mówi się coraz częściej.
@buddapatrzy:

Pomijam dawców krwi, bo to grupa, która badana jest regularnie. Innymi słowy nawet porządna dziewczyna/chłopak może nie wiedzieć, że ma HCV, a rzadko ktoś sam z siebie robi badania przeciwciał (zwykłe testy na funkcje wątroby ASPAT/ALAT etc. #!$%@? tutaj się liczą)


To w końcu jak? Przy wykonywaniu badań bez problemu można się pofatygować o HCV raz na jakiś czas, tym bardziej, że wirusem można się zarazić na wiele sposobów. Problemem
@buddapatrzy: co ty #!$%@? za bzdury zacznijmy od tego... sam mam hcv i wiem lepiej skad sie dowiedzialem i co mialem robione zatem zamknij jape jak nie masz o tym pojecia, dwa to robiąc badania za 50 zł też ci to wykryje, a nie 150, trzy "mogłeś byc zakażony, a nie jesteś" co to grypa jest, że mija po miesiącu? Zamilcz już