Wpis z mikrobloga

@widmo82: LOL jeszcze z 1050zl zaniżają hahaha xD Ja kupiłem właśnie za tyle samo od kumpla, jest to bardzo dobra cena. Tyle że kupiłem biały, ale nowy, nieużywany. Szkoda że nie czarny, ale biały też mi się spodobał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki... niema już Mi5, nie ma też papugi :) Więc od ręki nie sprzedam mimo, że bardzo bym chcial wam pomoc.
Jedynie co to jak ktos zainteresowany zakupem a jeszcze nie cebulil z cashbackiem na aliexpress to podpowiem na PW jak go kupic z VATem za jakies 950zł w wersji 3/64 czyli z mocniejszym prockiem :)

@Hatespinner: żeby sprzedac za 850 to musiałbym najpierw przebadać i sprawdzić czy faktycznie niedomaga ta
@widmo82: nie rozumiem ludzi, którzy sprzedają rzeczy na OLX. OLX to stronka, gdzie można wrzucić jakieś starocie za przysłowiową flaszkę, a nie sprzedawać prawie nowy telefon. Poważni ludzie tam nie zaglądają na zakupy.

Tylko Allegro - ustawiasz aukcję bez ceny minimalnej, a klienci kupują telefon za tyle ile jest wart. Każdego kto pisze z głupim pytaniem po prostu czarnolistujesz - szybko sprawnie i skutecznie. Naprawdę warto zapłacić te kilkanaście złotych prowizji,