Wpis z mikrobloga

@Xianist: ja niecierpliwie czekam aż wskażesz mi link gdzie Liroy wspomina coś o puczu,w tym artykule nic takiego nie ma,co więcej "#!$%@? madafaka" stwierdził
– Zdradzę wam ciekawą rzecz. Wczoraj zamówiono około tysiąca kanapek, więc ktoś przeczuwał, że tu się będzie sporo działo. Dziś wydano ich około 500, więc ktoś to przeczuwał
Może to zarówno oznaczać,że zamówił je Kuchciński bo przeczuwał inbę w sejmię jak i opozycja bo wiedziała,że będzie okupować
@Hamouma: szkoda że jak to zwykle bywa w sejmie kanapki były dla wszystkich więc robienie z tego afery i teorii spiskowych jest po prostu śmieszne, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xianist: @Hamouma to w ogole ciekawy przypadek... b.czesto madrze gada i dostrzega swinstwa wladzy... ale zawladnela nim chec bycia 'alternatywnym' i 'posrodkowym' za wszelka cene... umyslil sobie chlopak ze to osiagnie trzymajac sie KuPISa... hehe... co jest oczywiscie z lekka smieszne i kuriozalne biorac pod uwage, ze ta Kukizowa zbieranina... jak to mowia w TVPIS... 'umiarkowana opozycja' xD ...dziala idealnie jak narzedzie Jareczka... nic... ciekawy przypadek do obserwacji :)
@Hamouma: przecież oczywiście jest że nawiązywał do afery sejmowej, co daje mi prawo do mówienia o nim z przekąsem ;)

Będziesz teraz próbował mi udowodnić że co prawda liroy coś tam powiedział ale akurat słowa pucz nie użył. Dla mnie po prostu zrobił z siebie nazwijmy to "niedoinformowanego"
@Xianist: Taka ciekawostka dl Ciebie, co oznacza słowo pucz-jest to próba zamachu stanu z udziałem wojska,bardzo poważna sprawa,nie Liroy coś tam powiedział,tylko stwierdziłeś,że nazwał akcję w sejmie bardzo poważnym określeniem-pucz,co jest idiotyzmem bo żadnego puczu nie było.Teraz się pokracznie wycofujesz ze swoich słów zamiast przeprosić.
@Xianist: Ty nic nie przerysowałeś.Zarzuciłeś Liroyowi,że nazwał protesty w sejmie,wojskowym zamachem stanu a teraz nie jesteś w stanie podać mi żadnego źródła tej wypowiedzi.#!$%@? o puczu stosowały tylko pisowskie gadzinówki,miej trochę szacunku do siebie samego.Ja ostatnio usunąłem wpis o 3 rocznikach w jednej klasie po pisowskiej reformie,gdy ktoś pokazał mi link i źródło,że jednak się myliłem a Ty brniesz w zaparte tylko się ośmieszając
Ty nic nie przerysowałeś

@Hamouma: pozwól mi mieć inne zdanie w tej kwestii. Jeżeli ktoś gada jak potłuczony o celowym przygotowaniu 1000 kanapek to ja moge celowo go obśmiać z góry na dół.
@Xianist: Ty go nie obśmiałeś tylko zarzuciłeś kłamstwo ponieważ Liroy nigdy nie nazwał zamieszek w sejmie,wojskową próbą zamachu stanu i nie gadał jak potłuczony o tych kanapkach bo ktoś je w końcu zamówił,według mnie i jedni i drudzy wiedzieli co się bedzie działo i przygotowali prowiant a potem przerzucali na siebie winę,Marzec tylko stwierdził,że "Ktoś wiedział co się święci więc zamowił kanapki" mógł to być zarówno Kuchciński jak i Sczerba,czyli kłamiesz,manipulujesz,zarzucasz
@Hamouma:

go nie obśmiałeś tylko zarzuciłeś kłamstwo

oczywiście i nadal zarzucam kłamstwo. Bo twierdzenie jakoby zamówienie było celowe jest nieprawdziwe.

według mnie

według ciebie

,dno dna

dno to jest to że nie potrafisz przyznać że twój idol którego wszędzie bronisz zwyczajnie nie miał racji.
@Hamouma: Prosze cie, nie pograzaj sie w tym temacie. Kuchcinski zamowil kanapki, bo mieli obradowac do pozna w Sejmie. Nie pierwszy raz. Liroy przekazal bzdure (ktora mozna roznie interpretowac, ale jasne bylo w jakim konktescie zostalo to pokazane i nie udawaj ze nie wiesz) bo mozna bylo #!$%@? opozycji w "sensacyjny" sposob, bo spiseg. Powinien przeprosic i tyle.
@Haqim: bo tak jest prościej, przywalić się do słówka zamiast do przesłania. Gdybyśmy dyskutowali o kanapkach to musiałby przyznać że Liroy się zbłaźnił, a to mu przez gardło jak widać nie przejdzie.

może i tak


Potem jaśne przejście do słownikowej definicji słowa pucz i próba odejścia od tematu.