Wpis z mikrobloga

Ej, kto z mirkow pamieta amigowe demo z lat 90tych, bardzo czesto odpalane w sklepach komputerowych i na gieldowych monitorach (przynajmniej w Poznaniu) z rozbitkiem na bezludnej wyspie? Gosc lazil z kata w kat, lowil ryby itp. Grafika 2d oczywiscie.
Nie moge w zaden sposob znalezc o tym zadnej informacji w necie, nie znam tytulu i zaczynam sie juz nawet zastanawiac czy to nie przypadkiem efekt Mandeli:) Pomozcie!
#amiga #mandelaeffect
  • 4
@czarnobiaua
Heh, bo cie ozloce.. Prawie na pewno pierwowzorem tego wygaszacza bylo to amigowe demko o ktore mi chodzi, bo wyglada prawie identycznie. Chociaz widze je jak przez mgle a jak dla mnie w tym czasie, dziesiecioletniego wlasciciela c64, grafika byla fotorealistyczna:) Gapilem sie na to co najmniej godzine podczas wizyt w jednym z poznanskich sklepow komputerowych..

Faktycznie, ten wygaszacz pojawil sie w tym czasie, ale nic nie znalazlem o jego wersji
dla mnie w tym czasie, dziesiecioletniego wlasciciela c64


@Hatt0riHanz0: To teraz odpal sobie którąś z gier z C64, gdzie pamiętasz ją jako niemal fotorealistyczną. Dlatego właśnie pamiętamy dzieciństwo, jako coś fajnego. Tymczasem, gdyby można było się przenieść w tamte czasy, to byśmy chcieli szybko wracać do dziś :)
@czarnobiaua Dokladnie:) Ale uwielbiam nostalgie, jaram sie tym uczuciem kiedy tylko moge. Juz to przerabialem pokazujac synowi co lepsze pamietane przeze mnie tytuly z super grafika. "Tata, ale to jest brzydkie..", "No wlasnie, a nie powinno.."