Wpis z mikrobloga

Niektórzy wyśmiewają to, że różne incydenty antypolskie na Ukrainie dokonywane są z inspiracji rosyjskich.
No to patrzcie. Na pierwszym zdjęciu obok siebie:
-po lewej rosyjski ideolog Dugin (1)-znany z zapowiedzi likwidacji zbędnej Polski
- w środku przedstawiany u nas jako ukraiński nacjonalista Dmytro Korczyński (2)znany z dosyć niedawnej wypowiedzi o zniszczeniu polskiego cmentarza we Lwowie.
Na pierwszym zdjeciu obok nich jest jeszcze ta sama osoba, która na dolnym zdjęciu jest obok Mateusza Piskorskiego (4) ze Zmiany. To Rosjanin Walerij Korowin (3) - też zwolennik duginowskiego ruchu euroazjatyckiego.
I co nadal teorie o rosyjskich prowokacjach są takie nierealne?
Wyglada trochę na to, ze ten Korczyński to taki odpowiednik Jabłonowskiego. W sieci jest cytowana wypowiedź Dugina, który chwali Korczyńskiego i zapowiada jego dołączenie do Euroazji.

#ukraina #neuropa #4konserwy
Pobierz szurszur - Niektórzy wyśmiewają to, że różne incydenty antypolskie na Ukrainie dokony...
źródło: comment_p7wGBydw1B74z0X0XWM3r4FjBaI3Fws3.jpg
  • 13
@Tical25:
Podsumujmy.
Wszelkie statystyki badania "sympatii do narodów" pokazują, że na Ukrainie cieszymy się rekordową sympatią. Taką jaką nigdy w historii nie mieliśmy.
Mamy rekordową liczbę ataków na polskie symbole, placówki itp. na Ukrainie. W kraju, w który uważa nas za największego i najpewniejszego sojusznika i w którym cieszymy się największą sympatią w historii!
Oczywiście taki tytan intelektu jak ty nie czuje pewnego dysonansu i totalnego absurdu w zaistniałej sytuacji i
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nie wiem po co się rozpisujesz, o tym że istnieją rosyjskie prowokacje, gdy ja po prostu zarzucam ci, że TY SIEJESZ KŁAMSTWA UKRAIŃSKIEJ PROPAGANDY.

POWTARZASZ KŁAMSTWA, ZATEM OSZUKUJESZ POLAKÓW, ZATEM DZIAŁASZ NA SZKODĘ POLSKI

Tyle w tym temacie. Ukraińska propaganda, niemiecka czy dowolnego innego kraju, jest tak samo szkodliwa dla Polski jak ta rosyjska. Zatem niczym nie różnisz się od rosyjskich trolli, jeśli brać pod uwagę dobro Polski i
@wolodia:
1) Pojawia się wykop który wydawał mi się mało wiarygodny
http://www.wykop.pl/link/3579811/ukrainscy-weterani-czyszcza-polskie-pomniki-zdewastowane-na-cmentarzu-w/
2) Zakopałem ten wykop jako pierwszy-jako informacja nieprawdziwa -nie miał wtedy chyba kilku wykopów.
3) Dzień czy dwa dni później pojawia sie kolejny wykop "afera", że poprzedni wykop to kłamstwo
http://www.wykop.pl/link/3581211/gest-dobrej-woli-to-polacy-a-nie-ukraincy-usuwaja-obrazliwe-napisy-w/
4) Przeczytałem ten tekst i delikatnie mówiąc nie spodobała mi się jego jakość. Pan Zasada, zwyczajnie nie zdał podstawowych pytań, które wręcz narzucają się w takiej sytuacji. Zwłaszcza