Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zemścić się na byłej już dziewczynie? 5 lat razem, ślub w kwietniu, wszystko pozapłacane, głównie z mojej kieszeni, wdrażany kredyt na mieszkanie i #!$%@? przychodzi wielki pocieszyciel z pracy, któremu ona się zwierza i wykorzystuje tą sytuację i robi się bolec na boku. On wczoraj dostał po mordzie, a co z nią? Cała noc nie przespana, tyle nerwów w głowie...

#zwiazki #rozowepaski #zdrada #bolecnaboku #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 85
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że każda próba mszczenia się z Twojej strony, zostanie przez nią odebrana jako "oho, nie może się pogodzić z tym, że ja, księżniczka, odeszłam". Zostaw ją po prostu z niczym. Jeśli mieszkacie razem, to wypowiedz umowę. Jeśli jest Ci winna jakieś pieniądze, żądaj zwrotu. Wszystkie rzeczy, które kupiłeś, mają być oddane.

Zdradzę Ci sekret. Dla kobiety tego rodzaju największą karą wcale nie będzie jak w złości i w płaczu
@AnonimoweMirkoWyznania: spal suknie ślubną, poodwołuj rezerwacje, poinformuj o zdradzie jej rodziców, daj znać hej szefowi o niej i pocieszycielu bo romanse w pracy to zło, skasuj ją na fejsie, napisz do koleżanki i zaproś na randkę, odzuskaj pierścionek i za kase z niego urządź orgie, odetnij ją od Twojej kasy, poinformuj na fejsie te 1500 znajomych jaka wspaniała była twoja ex