Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zemścić się na byłej już dziewczynie? 5 lat razem, ślub w kwietniu, wszystko pozapłacane, głównie z mojej kieszeni, wdrażany kredyt na mieszkanie i #!$%@? przychodzi wielki pocieszyciel z pracy, któremu ona się zwierza i wykorzystuje tą sytuację i robi się bolec na boku. On wczoraj dostał po mordzie, a co z nią? Cała noc nie przespana, tyle nerwów w głowie...

#zwiazki #rozowepaski #zdrada #bolecnaboku #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 85
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapewne czegoś nie mówisz, skoro odeszła zazwyczaj jednak nie bez powodu. No chyba, że..
1. Jest po prostu głupia. No to chyba dobrze, że odeszła - chciałeś taką?
2. Była nieszczęśliwa, chciała czegoś innego i tak by odeszła - lepiej teraz, niż po ślubie.

No to na dobre wyszedłeś gratulacje. A za pobicie, to tobie należy się #!$%@?.
Dla kobiety tego rodzaju największą karą wcale nie będzie jak w złości i w płaczu i zwyzywasz ją od puszczalskich, trzaśniesz drzwiami i będziesz się miotał. Dla niej najgorsze będzie, jak po prostu będziesz zimny. Pokażesz, że ona w tej chwili w Twoich oczach jest już nikim, zerem, nie interesuje Cię ani zdanie z jej ust. To ją doprowadzi do szału. A Twoje emocje tylko ją dowartościują.


@Shanny: w punkt!
@Janusz_Lubikwasa Mówię o wszystkich prezentach. Jak chcesz coś z powrotem to nazwij to pożyczka a nie prezentem i nie ma problemu. Mówię o prezentach od skarpetek do pierścionkow. Ja bym oddała ale nie uważam że to jakaś konieczność. Było nie dawać, to by nie było problemu.
@ZeszytWKratke: ale pierścionka zaręczynowego nie można, przynajmniej wg mnie, traktować ja normalnego prezentu: stanika, Scrabli, kolczyków, etc. Jak dostajesz kolczyki to nie obiecujesz ślubu temu kto Ci je dał. Zaręczynowy - owszem, dostajesz w zamian za obietnicę, że wyjdziesz za jegomościa. Skoro obietnicę łamiesz to standardem powinno być oddanie pierścionka, bo to nie "prezent" tylko transakcja wymienna: Ty dajesz mu słowo, że poślubisz go, on Ci pierścionek.