Wpis z mikrobloga

Niedawno @npwjsn ładnie prosił o rozdajo, to robię #rozdajo wersji papierowej mojej książki "Junior Developer". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Książka zostanie wysłana po wydrukowaniu pierwszego nakładu - prawdopodobnie w kwietniu, pesymistycznie w maju. Wyniki rozdajo jutro. Więcej o papierowym wydaniu mojej książki w tym filmie YT.
Aktualnie prowadzę przedsprzedaż papierowej książki w swoim sklepiku bloga. ʕʔ

Przy okazji podlinkuję mój wczorajszy występ w podcaście #devtalk razem z @maniserowicz. Okazało się, że odcinek podcastu jest całkiem popularny - ma już grubo ponad 2000 odsłuchań.

Have fun.
#javadevmatt
JavaDevMatt - Niedawno @npwjsn ładnie prosił o rozdajo, to robię #rozdajo wersji papi...

źródło: comment_MLUtnTa2ElRHWHbcVLiNF39UCCYucnYX.jpg

Pobierz
  • 56
@JavaDevMatt: jako pomysłodawca powinienem mieć możliwość przeprowadzenia atestu zgodności z tagiem # rozdajo... E-book wystarczy. Zakładam, że jesteś uczciwy i w druku będzie to samo co w mojej wersji elektronicznej ( ͡ ͜ʖ ͡) #cebulacontent
@krojcol: Zupełnie nic, natomiast w szkole lubiłem rozwiązywać różne matematyczne zadania, na zajęciach z filozofii na studiach przepadałem za logiką. Idzie jako-tako, staram się sobie powtarzać, że nigdzie mi się nie spieszy i uczę się trochę czytając z książek, ale głównie rozwiązując zadania na stronach typu codeabbey i jeśli nie potrafię sobie poradzić z jakimś elementem to doczytując a później studiuję rozwiązania innych. Mam w sobie dużo determinacji, więc myślę że
@pawelwojciech: Jeśli rzeczywiście chciałbyś w to wejść, to moim zdaniem nie trać czasu, tylko zacznij nawet od jakiegoś kursu online albo książki (sam zacząłem od "Java w 21 dni" + właśnie kursy online). Radzę tak dlatego, że u mnie pomysł na zaczęcie przygody z programowaniem pojawił się w głowie jakieś dwa lata temu, ale też właśnie nie wiedziałem jak zacząć, od czego itd. Teraz jestem na siebie o to zły, bo