Wpis z mikrobloga

Niedawno @npwjsn ładnie prosił o rozdajo, to robię #rozdajo wersji papierowej mojej książki "Junior Developer". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Książka zostanie wysłana po wydrukowaniu pierwszego nakładu - prawdopodobnie w kwietniu, pesymistycznie w maju. Wyniki rozdajo jutro. Więcej o papierowym wydaniu mojej książki w tym filmie YT.
Aktualnie prowadzę przedsprzedaż papierowej książki w swoim sklepiku bloga. ʕʔ

Przy okazji podlinkuję mój wczorajszy występ w podcaście #devtalk razem z @maniserowicz. Okazało się, że odcinek podcastu jest całkiem popularny - ma już grubo ponad 2000 odsłuchań.

Have fun.
#javadevmatt
Pobierz JavaDevMatt - Niedawno @npwjsn ładnie prosił o rozdajo, to robię #rozdajo wersji papi...
źródło: comment_MLUtnTa2ElRHWHbcVLiNF39UCCYucnYX.jpg
  • 56
Mi bardzo blisko do 30tki i zacząłem się uczyć Javy w grudniu. Daje mi to sporo frajdy i satysfakcji, mam nadzieję za kilka miesięcy załapać się na jakieś praktyki a później do pierwszej pracy w tej branży;)


@digupherbones: a ja się od września zbieram by zacząć :D
@palecbiskupa: Z grubsza można tak napisać. W rzeczywistości kiedy zacząłem się uczyć programować, zdałem sobie sprawę z tego, że dotychczas moją pracą było to, co może czasami dawało mi frajdę, ale do czego niekoniecznie miałem predyspozycje. Przeanalizowałem w sumie swoje życie, taką para-analizę SWOT własnej osoby zrobiłem i uważam, że pracując w takim charakterze nie będę się męczył i będzie mi to przynosić satysfakcję.
tak swoją drogą to osoby które kupiły ebooka wcześniej będą miały dostęp do nowych rozdziałów?


@Jurand_007: tak. Jak ktoś kupił pierwsze wydanie, to drugie wydanie ebooka otrzyma bezpłatnie. Musi one przejść korektę i przeróbkę na formaty mobilne.

@Kicam: kiedyś kupie i Wam wszystkim pokażę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)