Wpis z mikrobloga

Indywidualizm wgł lewicy i #neuropa
Możesz być sobie żydo-masonem LGBTQWERTY i do tego czarnym azjatom ale tylko do momentu gdy masz takie samo zdanie jak inni, możesz sobie decydować z kim chcesz mieć ślub czy adoptować takie dzieci jaki chcesz czy w skrajnych wypadkach je ruchać ale nawet nie śmiej śmieć o tym że możesz wyciąć sobie tego wyrastającego akurat na twojej posesji przerośniętego badyla czy nie płacić za równość społeczną. Masz wolność mowy tylko tak długo jak podoba im się twoje zdanie bo inaczej to nie jest opinia a ignoracja co można zakazać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#4konserwy #lewicowalogika #lewicowatolerancja #heheszki + #polityka bo neuropa kocha ścigać ludzi za ten tag.
  • 4
@Satan696: ustawa jest zła w wielu aspektach i powinni to naprawić bo patrząc co robi Szyszko to zaraz wszystkie lasy pójdą z dymem,natomiast to co robię w swoim ogrodzie nie powinno nikogo interesować,te 3-4 świerki nie wpłyną negatywnie na ekosystem
@Xalimer:

#!$%@?ło mi korwinometr o.O

Nie każdy chce zdelegalizować własność prywatną czy nią rozporządzać, skoro ziemia jest moja to mam prawo sobie robić na niej co chcę tak długo jak nie wyrządzam tym nikomu krzywdy.

Dziwne, odnoszę takie samo wrażenie kiedy rozmawiam z prawakami.

Widać wybierasz sobie skrajnie rakotwórcze jednostki bo taki typowy obraz prawaka to osoba idącą w stronę dzikiego kapitalizmu, wolności słowa czy wartości judeo-chrześcijańskich. ( ͡° ͜