Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wstępie wyjaśniam iż dodaję ten wpis z anonimowych żeby nie wyjść na inteligenta, który uważa że jest lepszy od innych bo posiadł jakąś tajemną wiedzę, która powinna być jednak dosyć oczywista i zbiera atencję na mirko z tego powodu.

Chciałbym tym wpisem podnieść nieco świadomość o ryzyku jakie ze sobą niosą niezobowiązujące seksy, zmotywowało mnie do tego to wyznanie Mirka który złapał jakiegoś nieprzyjemnego syfa pomimo stosowania durexów.

Wydaję mi się, że bardzo wielu ludzi przecenia swoje szczęście i zachowuje się przez to bardzo nieodpowiedzialnie. Widać to dobrze gdy skonfrontujemy ze sobą dwie różne sytuacje życiowe w których los ma bardzo duże znaczenie - kupowanie losu na loterii i umawianie się z kimś nieznajomym na seks, ludzie do tych spraw podchodzą dwu-biegunowo - kupują los, żeby dać sobie szanse na główną wygraną na którą w polskim lotku prawdopodobieństwo wynosi około 1:14 milionów, żeby móc sobie trochę pomarzyć nie mając przy tym całkowitego przekonania czy aby na pewno loteria jest uczciwa i szanse na główną wygraną są wyższe niż 0.
Ale ciekawe ilu z tych ludzi tak intensywnie myśli o głównej wygranej jak o konsekwencjach przygodnego seksu z randomami z klubu, tindera czy z badoo takich jak choroby weneryczne i niechciana ciąża na które szansa jest raczej większa niż 1:14 milionów nawet biorąc pod uwagę jak najlepszą antykoncepcję i największą ostrożność. Jest zresztą wiele nieprzyjemnych chorób przenoszonych drogą kropelkową którymi można się zarazić poprzez głupie buzi buzi o czym wspominała pod tamtym wyznanieniem mirabelka @Cynamonowa.

Znalazłem interesujący artykuł
Chyba nikt tego nie wrzucał, warto rzucić na to okiem, dodałbym to jako znalezisko ale obawiam się że zostałoby to zignorowane.
Ale umieszczam bardzo ciekawy fragment:

Kondomy nie dają gwarancji bezpieczeństwa, ale... Nic lepszego na razie nie wymyśliliśmy. O tyle procent konsekwentne i prawidłowe używanie kondomów zmniejsza ryzyko zakażenia:


90% Rzeżączka
60% Chlamydia
95% HIV
30% Opryszczka narządów płciowych
65% Kiła .

No i co o tym myślicie Mireczki ?
Na koniec umieszczę ankietę, żeby mieć jakiś obraz tego jakie inni mają podejście do tego tematu, być może jest tutaj wielu lubiących grać w "weneryczną ruletkę".
Czy zrezygnowalibyście z seksów gdybyście się dowiedzieli że osoba z którą macie ochotę to zrobić jest nosicielem HPV? Oczywiście mając przy tym możliwość ogumienia beniza najlepszymi durexami w dowolnej ilości.
#tinder #seks #badoo #zdrowie #sympatia #podrywajzwykopem #stulejacontent #ruchajzbadoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy zrezygnowałbyś z seksów gdybyś się dowiedział/ła że osoba z którą chcesz to zrobić ma HPV?

  • niebiescy - Tak 75.2% (240)
  • różowe - Tak 13.5% (43)
  • niebiescy - Nie 9.7% (31)
  • różowe - Nie 1.6% (5)

Oddanych głosów: 319

  • 11
RzeczywistaMarzycielka: Ja ze swojej strony dodam ze o ile hpv ma co druga osoba to typ 6, 11 wywolujacy syfa na jajach ma 1% ludzi i pewnie sporo tiderowiczek a jak to zlapiecie i zarazicie nim swoją partnerke to zapomnijcie o ruchaniu na kilkanascie miesiecy bo u kobiet ten syf wyskakuje w srodku pochwy i jest bardzo bolesny podczas stosunku jesli się go nie wytnie, a jak wytniecie to i tak
RóżowaBaba: jako różowa, która woli napisać z anonima - powiem że po dłuższej lekturze wykopu byłam zszokowana skalą patologicznego i obleśnego podejścia do seksu - i to wśród młodych mężczyzn. Zawsze uważałam że klientela prostytutek to obleśne Janusze w wieku 40+, których szczytem rozrywki jest picie dyskontowego piwa, a szczytem kontaktów z kobietami - właśnie chodzenie na dziwki. Ewentualnie młodsi ale jacyś wypaczeni - seksoholicy, albo nie potrafiący patrzeć na kobietę
ŚwiętaMurzynka: RzeczywistaMarzycielka: 1% ma hpv na genitaliach? Ostatnio gdzieś czytałem, że ponad 10%, tylko że u większości nie ma objawów.
RóżowaBaba: właśnie czytałem na jakiejś amerykańskiej rządowej stronie o STD, i piszą tam że nie ma skutecznych badań na obecność hpv u faceta.
@vashresamun: no siema Tomek Hydrant Duży, jak tam fiutek zmalał urus?

Zaakceptował: Asterling
@RóżowaBaba: Ludzie często u prostytutki lądują po prostu z flustracji. Mają dość niepowodzeń związanych z płcią przeciwną, użerania się z księżniczkami, które mają wygórowane wymagania i łaszenia się i "proszenia". W dodatku pcha ich do tego wysokie libido - bo ile można się zaspokajać ręką. A pokusa "beniz into cipuszka" z ładną dziewczyną, kiedy tylko się chce, jest duża.