Wpis z mikrobloga

@pieczywowewiadrze: Jak masz 20 lat to 4k netto jest całkiem fajną stawką. Nie ma w tym nic złego :-) Ogłoszenie jest na juniora z podstawową wiedzą i 4k jest właśnie dla juniora. Jak mieszkasz w kawalerce albo wynajmujesz pokój, jesteś młody, to 4k jest fajną kasą.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Pracuję od 16 roku życia. Od kawiarenek Internetowych, przez serwisy komputerowe, naprawianie komputerów chodząc od domu do domu, po międzynarodowe korporacje i pracę w USA/UK. Wszystko w zawodzie. I niewiele osób zaczyna od przysłowiowych 15k :-) Do tego się dochodzi. Po studiach bez jakiegokolwiek doświadczenia ciężko będzie Ci dostać dobry pieniądz. Studia nic nie dają i się do niczego nie przydają pracodawcy (no chyba że nie mówisz o IT). Więc
  • Odpowiedz
@blubi_su: it to tylko jedna z dziedzin ktora obrjmuja moje studia. Certfikaty mam z angielskiego i sporo certyfikatow (glownie sprzedazy ale i techniczne) firm takich jak intel czy apple bo jestem zarejestrowany przez ojca jako pracownik autoryzowanego sprzedawcy ;)
  • Odpowiedz