Wpis z mikrobloga

Czołem przyjaciele!
Już jutro swoją premierę ma gra 911 Operator ukazująca trudy pracy osób odpowiedzialnych za przyjmowanie zgłoszeń alarmowych.

Za grę odpowiedzialne jest polskie studio Jutsu Games, a sama produkcja, ufundowana na Kickstarterze, zdobyła nagrodę dla najlepszej gry Indie na Digital Dragons 2016. Wydawca gry jest @PlayWay :)

Nasze wrażenia z wersji alpha możecie przeczytać tutaj: http://vg24.pl/911-operator-pierwsze-wrazenia/ a już niedługo - recenzja pełnej gry.

W związku z premierą, mamy dla Was jeden klucz do 911 Operator.
Zainteresowani?

Wybierzemy jednego zwycięzcę, spośród wszystkich plusujacych ten wpis - zabawa trwa do 24.02.2017 do godziny 19.00.

Powodzenia! :)

#gry #steam #rozdajosteam
v.....l - Czołem przyjaciele!
Już jutro swoją premierę ma gra 911 Operator ukazująca...

źródło: comment_92qdsrvii5nvI8p2HEhW6J7IqM7MiE3S.jpg

Pobierz
  • 45
@vg24_pl: ta gra jest świetnie zoptymalizowana - była już taka w wersji alpha. Widzę wiele gier, które grafiką dorastają max pozycjom typu Theme Hospital a wymagania mają minimum kart DX 11 i procesorom generacji i3 - a to nie o to przecież chodzi.
@laress: @jigsaw96: pisałem poprzedni tekst i muszę z ręka na sercu przyznać że nie ogrywałem nowszych jej wersji, ale to jest coś więcej niż "wrzucona baza
@jigsaw96: nie wypowiem się na temat tego co obecnie twórcy zrobili, bo od tego jest nasz autor zapowiedzi pre-release, ani osobiście nie ogrywałem nowszych wersji gry ;) te niedogodności które wymieniłeś pewnie zostaną załatane, ale nie ma co oceniać wczesnej wersji gry po źle ustawionych % prawdopodobności zdarzeń losowych ;) Nauczyłem się tego na przykładzie Kozaków 3, dałem im szansę załatać i to co opisałem w wersji bardzo wczesnej miało miejsce