Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nikt nie ma gorzej niż brzydkie dziewczyny.
Facet jest w stanie jeszcze nadrobić swoje braki w aparycji gadką, ogarnięciem, poczuciem humoru czy kasą (ostatnia wersja dla wielbicieli karyn). Od mężczyzn tak bardzo nie wymaga się żeby byli przystojni, mogą nadrobić te braki cięższą lub lżejszą pracą nad sobą, nawet jeśli są obiektywnie brzydcy (są tacy ludzie, serio).
#rozowepaski jeśli są brzydkie (naprawdę brzydkie istnieją) nie mają na co liczyć, bo IMO faceci bardziej niż kobiety zwracają uwagę na wygląd. Są skazane na samotność, mimo wspaniałego charakteru, dobroci, ciepła czy inteligencji, tylko dlatego że urodziły się z niewyjściowym ryjem. Żaden facet nie chce być z 1-2/10, kobieta na bycie z 1-2/10 się zdecyduje jeśli reszta cech jest na odpowiednio wysokim poziomie.
#gorzkiezale #niepopularnaopinia #niebieskiepaski #tfwnogf #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nikt nie ma gorzej niż brzydkie dzi...

źródło: comment_GCu6DiR9odG5lZcgT3zE3A7HSxiEN7IF.jpg

Pobierz
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania Prawda. Tylko jesli już posługujemy się ta głupią skalą, to nie istnieją obiektywne <3/10. Te wszystkie raczej średnio piękne karny, one wszystkie znajdują sobie mężczyzn. Ci mężczyźni bez aparycji, pieniędzy, gadanego też sobie radzą. Problem zawsze leży w głowie. Założę się, że dziewczyna ze zdjęcia ma lub miała kogoś.
aparycji


@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie. Ja gadam tylko z ładnymi dziewczynami, jest coś we mnie co mnie blokuje przed gadką z brzydką dziewczyna i w sumie mi to nie przeszkadza. Takie życie, takie pocieszenie, kiedyś wszyscy umrzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)