Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj #!$%@? pytaniem za które część wykopu od razu da #czarnolisto a część uzna że to low #czarnyhumor #bait. O co chodzi? Otóż wybieram się z różowym na "miasto" ale to za dużo powiedziane, gdyż na cały romantyczny wieczór mam 10 zł słownie "dziesięć złotych" I nie, nie #!$%@?ło mnie do reszty do żadnego lokalu nie oczekuje pójść, ale spacer przydałoby się czymś przepleść. Wiecie może gdzie za 10 złotych można kupić 2 kawy, czy ciastka czy cokolwiek żeby przypału nie było. Mc donald wgre nie wchodzi. #!$%@? jak ja nienawidzę czekania do 1. Może pomożecie pomysłem?

#podrywajzwykopem #wroclaw #pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rozowepaski
  • 69
  • Odpowiedz
@bylejaki: padło kilka razy że ona też chce coś stawić itd, jednak po primo nie lubię wymuszać takich rzeczy, po duo jakoś od zawsze ja płaciłem za różowe i to takie dziwne dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Volt224: nie wiem jak tam z pogodą u Ciebie, ale może zaproponuj kawę z maca na wynos i idźcie na spacer. Albo w ogóle pomiń kawę i tylko spacer. Ewentualnie zaproś do siebie po spacerze i zaparz sagi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Volt224: no to
a. nie idzicie nigdzie tylko #!$%@? romantico spacer w jakims parku, na hali ludowej, gdziekolwiek gdzie jest ciekawie.
b. powiedz jej jak sie sprawy maja,
c. wymysl cos ze nie masz kasy bo zlecenie bo cos tam

imho na szczerosci wiecej zyskasz, niz starajac sie na sile za 10zl wymyslec buk wie co...
  • Odpowiedz
@Volt224: słabo jeśli wcześniej tak nie robiliście i to nie jest taki zwyczaj
naprawdę nie możesz jej poinformować o tym? z tego co wcześniej przeczytałam to jednorazowe spłukanie się pod koniec miesiąca, każdemu się to zdarzyło i powinna to zrozumieć, a jeśli nie, to nie wróżę z nią wspólnego życia
  • Odpowiedz
@Yasi_Delaney: @kawaiimaid666: @przypadkowylogin: @przypadkowylogin: @cynamonowa: @PurpleHaze: @w3n5zu: @bylejaki: @pestis:
Po przegrzebaniu wszelakich czeluści wszystkich spodni, kurtek, zakamarków, skarbonek, majtek, skarpet ubierała się łączna kwota 18,1 zł słownie "osiemnaście złotych dziesięć groszy" Jest to prawie dwukrotność wcześniejszej kwoty, a ja dalej nie wiem na co można sensownie te pieniądze wydać.

  • Odpowiedz
@Volt224: Dorzuć kwiatka i bez spiny :) a szczerze to takie wspólne składanie tych zabaweczek z kinderków może być bardzo fajna zabawą, cieszyłabym się gdyby mój niebieski takie coś wymyślił.
  • Odpowiedz
@Volt224: z kwiatka się mocno ucieszy, na pewno, każda kobieta lubi kwiatki, choćby twierdziła, że róża jest przereklamowana, to sobie wróci do domu, wstawi do dzbana, a potem sobie może ususzyć i będzie ją tym dłużej cieszyć
  • Odpowiedz