Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne że z góry zakładam że każda dziewczyna ma coś na sumieniu(branie narkotyków,imprezowy styl życia, dawania dupy) i przez to nie chce się wiązać z żadną? Nie żeby był jakiś #!$%@? ale tyle czytam na wykopie że różowe to przede wszystkim #!$%@? i szmaty. Żyje sam bo nie potrafię przez to zaufać żadnej, że każda skrywa jakiś sekret. Sam nic większego na sumieniu nie mam i chcę uczciwej dziewczyny. Są jeszcze takie na tym podłym świecie? Jak to jest z wami #rozowepaski ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Zazwyczaj ludzie piszą o tym, co ich denerwuje czy boli. Zobacz, jak często ludzie piszą skargi, a jak rzadko pochwały. Kiedy ostatnio składałeś na coś skargę czy zażalenie, albo po prostu marudziłeś, a kiedy gdzieś napisałeś pochwałę? Dlatego nie dziwi mnie, że więcej czytasz o negatywach.

Natomiast dziwi mnie to, w jakim środowisku przebywasz, że tego nie zweryfikowałeś. Pachnie niezłą patologią.

Myślę, że i różowe, i niebieskie mają mniej więcej
NiepełnosprawnyStarzec: Wbrew temu co czytasz w internetach jest dużo normalnych dziewczyn. Nie latajacych po imprezach (chociaz w tym jeszcze nie ma nic zlego) nie cpajacych i nie dawajacych dupy.....tylko one pewnie też maja jakies normalne zAinteresowania a nie tylko ciuszki, kosmetyki i faceci

Zaakceptował: Asterling
Natalia: Nigdy nie dawałam dupy przypadkowym facetom, seks tylko w związku. Max co zrobiłam to zabierałam napiwki dla siebie jak coś dostałam bo Janusz biznesu kazał mi je oddawać. No i raz całowałam się z laską bo chciałam zobaczyć jak to jest. I chyba za dzieciaka ukradłam gumę ze sklepu albo jakiegoś lizaka.
Są różowe które są normalne, tzn uważam że moje przewinienia są niczym w porównaniu do tego co się
@Daleki_Jones: "Dupczyłem za pieniądze dziewczynę z tzw. dobrego domu. Zapewne do dzisiaj wszyscy, łącznie z jej mężem, myślą że jest porządna. Jest sporo racji, w tym co pisze OP."

Napisz coś więcej, bo aż trudno w to uwierzyć... Rodzice jej na "ajfona" nie dali czy co?