Wpis z mikrobloga

Zwalił gościowi konia na plaży, potem ten gościu został ulicznym gangsterem z złotymi zębami(takimi na niby xD), handlarzem narkotyków, 10 lat później ten co walił dzwoni do gościa i mówi, że usłyszał piosenkę i mu się z nim skojarzyła. Gościu jedzie do niego i się przytulają się. No i byli czarni

Najlepszy film roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oscary2017
  • 40
  • Odpowiedz
@okrim: dobra nie #!$%@? już tak można #!$%@? każy film opisać poligloto. chodzi o to, że film był jednym z faworytów ale po prostu średnio zasługiwał bo był "tylko" bardzo dobry.
  • Odpowiedz
@okrim: spotyka się dwójka ludzi, idą do kina #!$%@?ą sę ale jednak muszą sie rozstac no bo #!$%@? marzenia. rozstaja sie potem spotykaja w klubie i smuteq. koniec.
W rzeczywistości oceniony na 10/10, w twoim rozumieniu i zniżony do tego poziomu brzmi nie lepiej niż 50twarzy greya.
  • Odpowiedz
@Croudflup: Dla mnie historia z moonlight to taki frankenstein pisany pod politycznie poprawne gusta. Ale podobała mi się muzyka i część I tego filmu. Nie wiem gdzie Ty tutaj widzisz sianie nienawiści, ale spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croudflup: Dla mnie głównym problemem tego filmu jest to, że nie pochyla się ani nad byciem gejem ani nad byciem gangsterem. Właściwie otrzymujemy tylko suche fakty i przemiana czy to w geja czy w gangstera występuje jak za pociągnięciem różdżki, więc nie była dla mnie wiarygodna.
  • Odpowiedz