Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich chcących cofnąć się w czasie to podobno w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 15 · znajduje się lokal McDonalds który nie przeszedł modernizacji i budynek jak i wnętrze zatrzymało się w latach 90. Info i foto od kolegi.

#mcdonalds #dabrowagornicza #slask #fastfood #ciekawostki #lata90 #gimbynieznajo #nostalgia
S___K - Dla wszystkich chcących cofnąć się w czasie to podobno w Dąbrowie Górniczej p...

źródło: comment_12Yxru3FFGqOBqZEUSoESJxYGxlxdrpf.jpg

Pobierz
  • 26
@Qrka: Tak czułem że będą to jakieś kompleksy lokalsów bo przed dodaniem tego wpisu sprawdziłem w guglu czy dąbrowa na pewno podlega pod śląsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@S___K Ja jebię. Częstochowa też jest w województwie śląskim. Województwo śląskie =/= Śląsk. Jak im w '99 było wygodnie wytyczyć granice administracyjne tak je wytyczyli, ale to nie pokrywa się z rzeczywistością kulturowo historyczną.
Wedle Twojego rozumowania to mieszkańcy Częstochowy poszli spać w 1999 w czasie reformy jako nieślązacy, a obudzili się rano jak Ślązacy XD

Więc wsadź se w dupę ten śmieszny obrazek nieuku. Zresztą na tym obrazku jest napisane, że