Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak do niedawna miałem ta cała #dobrazmiana gdzieś i byłem neutralny politycznie tak coraz bardziej zaczyna mnie to #!$%@?ć. Przez ich zmiany pewna bliska mi osoba z rodziny mogła stracić prace i dosyć ciężko to znosiła a dziś rano zauważyłem że w sąsiedztwie na działce gdzie rosły bardzo wysokie, stare drzewa jest robiona wycinka. Dosłownie cała działka jest wycinana z drzew. Pewnie #!$%@?ą tam jakiś super blok. A było tak spokojnie ehh...
#zalesie #bekazpisu #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
@WoodyBlackpecker: Niestety jestes przykladem myslenia wiekszej czesci spoleczenstwa, ktora sie niczym nie przejmuje do czasu az osobiscie was to dotknie. A wtedy na reakcje juz jest za pozno. Niestety.
  • Odpowiedz
@WoodyBlackpecker: gadałem dziś rano z pilarzami, tydzień temu umawiali się na wycięcie 3 drzew na działce (dwie topole które i tak się sypały więc nie było by z nimi problemu nawet przy starej ustawie i jeszcze nieduża sosna na środku działki ) , dziś jak przyjechali to właściciel stwierdził - ciąć wszystko. Łącznie z akcjami przy samym płocie które w żaden sposób nikomu i nigdy tam nie miałyby prawa przeszkadzać
Najlepsze
  • Odpowiedz
@erbo: "ciepły partyjny stołek" - niestety muszę cię zmartwić ale #!$%@? wiesz o życiu. Nie tylko "partyjne stołki" to posady jakie aktualnie rządząca partia #!$%@?. Poczytaj trochę to dowiesz się ile urzędów NIEPARTYJNYCH jest przekształcanych, ale uwaga - wątpię żebyś dowiedział się jak naprawdę wyglada to od środka. A co do prywatnej działki to super. Wytnijmy wszystko #!$%@? i zabudujmy całe miasta betonowymi blokami. Byłem zarówno w Europie zachodniej jak i
  • Odpowiedz
Wytnijmy wszystko #!$%@? i zabudujmy całe miasta betonowymi blokami.


@WoodyBlackpecker: To wyburz swój blok i posadź tam drzewa xD
Nie kumam czemu ktoś ma na swojej działce pod przymusem hodować drzewa dla twojej przyjemności?

Nie tylko "partyjne stołki" to posady jakie aktualnie rządząca partia #!$%@?. Poczytaj trochę to dowiesz się ile urzędów NIEPARTYJNYCH jest przekształcanych, ale uwaga - wątpię żebyś dowiedział się jak naprawdę wyglada to od środka.


@WoodyBlackpecker: Skoro
  • Odpowiedz
@erbo: i to wg ciebie oznacza ze jest to "ciepły stołek" tak? A nie przepraszam, zapomniałem ze wykopki znają tylko te Grażyny z urzędów co to tylko plotkują i piją kawę ciagle. "Przecież w urzędach to nic się nie robi he he, tam to tylko kolejki he he". Wyjdź na zewnątrz i zobacz co się dzieje.
  • Odpowiedz