Wpis z mikrobloga

@freebird: Pięknie! Zresztą po trailerze widać było, że zacznie się dziać. Dużo świeżości wprowadzi Pan Bishop? Będzie "czuć" Ragnara tak samo jak Athelstana jak dotąd? Kasia już na fb wrzuca taki content, że za każdym razem jak widzę ćwierkają mi skowronki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sunny-d: Pan Bishop wprowadzi zamet pomimo ze pan Johnathan jest "psychicznie chory" to jako aktor jest naprawde Dobry "przez duze D" jesli chodzi czy czuc Ragnara, trudno odpowiedziec poniewaz to Ivar w tej chwili bedzie niby tym glownym i jako aktor tez jest naprawde dobry. Ogolnie duzo zwrotow akcji bedzie dlatego wydaje mi sie ze sezon V bedzie duzo lepszy niz Sezon IV. - wyreczylem Rolanda.
  • Odpowiedz
@gorashz: Fajnie fajnie. Można jeszcze kilka pytań? Bardzo ogólnikowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. V sezon będzie bardziej wojenny niż IV czy nadal będą ciągnięte wątki fabularne?
2. Czy oprócz Islandii (nie wymagam potwierdzenia ani zaprzeczenia, że to Islandia) ujrzymy jakieś nowe krainy?
3. Sezon V też będzie podzielony na A i B ?
4. Wiadomo, że do tej pory to Wikingowie byli gośćmi na ziemiach zachodnich.
  • Odpowiedz
@sunny-d: o Kurcze niewiem czy na wszystko jestem w stanie odpowiedziec poprawnie jako ze kazdy statysta ma mozliwosc pracy niekoniecznie wiedzac co sie dzieje wookolo a takze to ze kazdy z nas jest podzielony jeden ma 45 dni naprzyklad gdzie drugi tylko 10 (ja bylem tydzien na miesiac przez pierwsze przynajmniej 10-c odcinkow)
Takze :
1) Ja moge powiedziec ze nakrecilismy juz okolo 3-4 bitw oprocz tego sa jakies bitwy bitewki
  • Odpowiedz