Wpis z mikrobloga

Co powiecie na wieczorne rozdajo? Bo tak się składa, że dzięki Grupie Wydawniczej Foksal mamy dla Was piętnaście książek, które z przyjemnością oddamy w ręce szczęśliwców, którzy - zgodnie z zasadami #rozdajo - zaplusują ten wpis! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


[Edit 02.03.2017 - lista zwycięzców]

Gratulujemy wszystkim tym, którym udało się wygrać książki! A dla pozostałych osób mamy pewien bonus... Osoby, które napiszą recenzję książki "Eva Teva i więcej Tev" i wrzucą ją z tagami #bookmeter oraz #evateva otrzymają dodatkowo od Grupy Wydawniczej Foksal kolejną książkę: "Gwiezdny Wojownik Tom 1 Działko, szlafrok i księżniczka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#ksiazkiwykopu #ksiazki #foksal #wykop #czytajzwykopem
Pobierz wykop - Co powiecie na wieczorne rozdajo? Bo tak się składa, że dzięki Grupie Wydawni...
źródło: comment_RMbDzkVTyLSgLUosX32P3hGjFHzZqT8O.jpg
  • 68
@wykop: Skoro wy rozdajecie książki, to ja zareklamuję swój blog, w którym recenzuję mało znane filmy, aby ludzie wiedzieli o tym, że istnieją inne dzieła prócz tych, które są popularne.
Tak wiem, że ludzie wiedzą o ich istnieniu, ale im bardziej znane dzieło tym łatwiej znaleźć opinie o nich, a czasami zdarza się tak (i nawet takie opisywałem), że są filmy, o których niewiele się można dowiedzieć, bo mało kto je
@wykop:
Ja bym miał taką skromną propozycję, aby chociaż raz dziennie ktoś sprawdzał zgłaszane problemy do moderacji, albo chociaż czytał maile. Bo czekam już 25h aż ktoś skasuje moje zduplikowane znaleziska (chciałem dodać jedno znalezisko, lecz strona mi się wyspała, następnie wchodzę w moje znaleziska a tam jest sześć pozycji...). O tagach to nawet nie ma co wspominać.
dzięki Grupie Wydawniczej Foksal mamy dla Was piętnaście książek, które z przyjemnością oddamy w ręce szczęśliwców, którzy - zgodnie z zasadami #rozdajo - zaplusują ten wpis!


@wykop: mam nadzieję, że to będzie Władca Pierścieni.
1. Nie potraficie naprawić tagów od jakichś 2 lat

2. Wyszukiwarka nie działa poprawnie

3. Bezsensowny system shadowbanów którzy nawet nie działa jak powinien

4. Pełno narzekań na moderacje

ALE CO TAM, WIECZORNE ROZDAJO


@spokoj:
1) A my tu dalej siedzimy.
2) Strimi mimo to nie ma startu do wypoku.