Wpis z mikrobloga

Co drzewo widziało?
- znacznik żółty - drzewo ma parę lat a tu takie wydarzenie rok 1918 Polska odzyskała niepodległość,
- znacznik czarny - koniec wolności rok 1939 wybuch II wojny światowej,
- znacznik czerwony - rok 1945 zakończenie wojny,
- znacznik niebieski - rok 1978 Karol Wojtyła zostaje papieżem,
- znacznik zielony - obrady okrągłego stołu rok 1989,
- znacznik biały - rok 2000
- ostatni krąg - Jan Szyszko, kat polskiej przyrody zostaje ministrem, drzewo zostaje ścięte bo rosło na prywatnej działce

#ciekawostki #oswiadczenie #lasy #szyszko #historia
Pobierz
źródło: comment_CmzNIrj2DH7UCXmqtGIeEDW1jY11htGA.jpg
  • 256
teraz bedzie mozna #!$%@? doslownie kazdy skrawek zieleni w miescie,


@cadcadcad: to nie jest wina tego że prawo pozwala właścicielowi drzewa je wyciąć. To jest wina:

1.) tego że prawo pozwala budować betonowe dżungle bez żadnej zieleni. Wystarczy wprowadzić zapisy zę n% ma stanowić zieleń i załatwione
2.) tego żę ludzie chcą mieszkać w betonowej dżungli. Jak by nie kupwali, to by developer nie budował.
@atencjon: dokładnie. Moja działka, moje drzewo to wycinam. Ciekawe że za rządów PO mówiono że ten zakaz to ograniczanie wolności obywatela. A jak PiS to zmienił to robi zamach na przyrodę. Na następną sobotę mam zamówiony podnośnik i wrzucam 10 około 11m swierkow które znajdują się jakieś 8m od domu i tak szaleją w czasie wiatrów że do domu zaglądają. Ale robię to po staremu, w grudniu dostałem pozwolenie.
@Magnolia-Fan: @zielonymariuszek: ale plusów dzięki mnie zdobyliście :D

taguj to #rakcontent

@kazzr: za późno niestety się skapnąłem i już nie mogłem dodać...

ciekawy wpis, pomijając ostatnie zdanie. Taguj #rakcontent

@celulozy: Dzięki. Co do drugiej części to patrz wyżej.

a to sorry xDDD to dawaj następnym razem #rakcontent

@gadatos: patrz wyżej.

ale taguj #rakcontent

@LibertyPrime: patrz wyżej.

ale taguj #rakcontent ( ͡° ͜ʖ ͡°
@nowik: Podałeś źródło, czyli widziałeś oryginalny opis, a i tak zmieniłeś na swój? I nie ma źródła w oryginalnym poście, tylko w komentarzu bez plusów (wiesz ile osób je czyta?)