Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #pieniadze #banki #500 #500zl #inwestycja Jeśli ktoś chce szybko zarobić na 500 złotowym banknocie to chodzą już po 590zł myślę że w przeciągu 20 lat cena może wynosić tych banknotów od 5000 zł do 50000zł nawet. Lepszy zarobek niż BTC - który de facto jest obecnie na mega górce. " Te klika słów powiedział Wasz nieustającej pomocy Amelek :) Wskazania na podstawie #amelkometr http://allegro.pl/500-zl-aa-unc-seria-2016-i6729496648.html?reco_id=7974b821-ff39-11e6-97dd-028db0a7c759
  • 9
@Gensek: Jak już ktoś przytoczył : AMELKOMETR- Niezawodny indykator inwestycyjny. Zasada działania polega na czytaniu wypowiedzi użytkownika @amelek i postępowaniu odwrotnie. Ale ja oczywiście uważam że wynik jest odwrotny do tego który wynika z amelkometru :)
@Amelek: To cie oświece gamoniu bo numizmatyka to troche taki mój konik i nie mogę patrzeć jak robisz #!$%@? z logiki. Na cene numizmatu największy wpływ ma NAKŁAD. Walorem na którym dało się zarobić najwięcej był Chopin, 200pln z 1995 roku wybity w ilości 500 sztuk, którego cena w szczytowym momencie dochodziła do 45K pln. Była to złota moneta o wadze 15.5g niezwykle ładna(moim zdaniem) i rzadka. Zarabianie na numizmatyce skończyło
kto ma troche rozumu ruszy się do PKO i wymieni 5 jagiełłów na 1 sobieskiego i nie będzie dopłacał premium bo do tego banknotu go być nie powinno.


@Gensek: jesteś w błędzie tylko konkretne numery seryjne są po 590zł i więcej. Już w bankach nie wymienisz na 500 z tego przedziału seryjnego. Wymienisz na zwykłą 500tkę bez wartości. Ważne są numery seryjne widać ze jesteś amatorem jeśli chodzi o numizmatykę.
Ogarnij się chłopie, ja wiem że dupa piecze bo nie idzie po twojej myśli ale ostatnio wypisujesz takie androny że powinieneś zacząć to tagować


@Gensek: jasne że idzie po mojej myśli. Sęk w tym że nikt oprócz mnie nie wie kiedy jest po mojej myśli. Inwestycja to gra i zmylenie przeciwnika.
@Amelek: Tak można napisać o każdym banknocie. Bankoty 100PLN z numerami seryjnymi z drukarni w Londynie chodzą po 1000PLN, bo są wyjątkowe, Które numery seryjne 500 są wyjątkowe i dlaczego? To ty jesteś amatorem i robisz z siebie kretyna. Siedze w numizmatyce dobre 10 lat i napisałem z tego prace magisterską więc mi tu nie pieprz. Napisz mi cwaniaku KTÓRE NUMERY SERYJNE są drogie i dlaczego? to jest obiegówka, nisza ludzi
@Gensek: nie znasz się. BTC? Jak chcesz wiedzieć to 250 USD będzie nie tylko 500 USD za 1 BTC. pomyśl i rusz łepetyną. Nie ma żadnej podstawy by ten eksperymentalny byt zwany BTC była tak wysoko jak teraz. To jest wartość mega stronomicznie duża. Owszem kiedyś być może wzrośnie ale to jest kwestia 20 lat. a teraz myślę lecimy w dół 500 USD a nawet 250 USD