Wpis z mikrobloga

Siema mirki z #csgo i #csgozwykopem mam mały problem z grą. Kiedy gram na serwerach społeczności mam w okolicach 80-100 fps w większości sytuacji, na pewno nigdy nie spada poniżej 60. Za to kiedy wchodzę do gry używając funkcji "znajdź grę", przez jakiś czas jest wszystko w porządku, a potem często mam dropy poniżej 40 a nawet 30, zwłaszcza na Inferno i Mirage, ale też na Dust2 i innych mapach. Dropy z reguły zdarzają się w pewnych określonych miejscach na mapie, ale czasem też na kilkanaście sekund całkowicie spada wydajność gry i w każdej sytuacji i miejscu na mapie mam 30.

Mam najniższe możliwe ustawienia graficzne w grze, podobnie wszystko w panelu sterowania nVidia pod kątem wydajności ustawione, w opcjach uruchamiania: -nod3d9ex -nojoy -novid -noaafonts +mat
queuemode 2 +exec autoexec.cfg +clforcepreload 1, wszystkie sterowniki poaktualizowane. Ogólnie, wszystko to co zaleca większość poradników do zwiększenia fps i to właściwie nic nie dało :/ Tam gdzie było zazwyczaj w okolicach 100, skoczyło do 120, ale dropy i zamułka gry zdarzają się dalej z podobną częstotliwością.

Ktoś wie jak temu zaradzić?
  • 10
@MokreStupki: ogólnie #!$%@?, laptop: intel i5 3210-M, 2,5-3,1 GHz, 8 GB RAM DDR3, GF GT 650M 2GB, ale tak jak mówię, jak wchodzę na serwer społeczności, nawet na jakiś DM zawalony, 40 osób, to problemów nie ma.