Wpis z mikrobloga

@Dryblas: mówię o komentarzach pod play.google.com, o komentarzach pod każdym newsem na serwisach, przed chwilą czytałem news na benchmark.pl

na wykopie są użytkownicy botów ( ͡° ͜ʖ ͡°), wiec ich pewnie to też zainteresuje.
na allegro tysiące sprzdanych kont
sprzedanych pokemonów bedzie miliony
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo: Ostatnio ktoś z Nianticu wypowiedział się, że trading nie będzie dostępny przez internet, ani globalny, tylko, że trzeba będzie znajdować się w jakiejś bliskiej odległości od osoby, z którą będziemy się wymieniać. Ten sam człowiek stwierdził, że jest świadomy tego, że źle zaprojektowany trading zabije grę. Czyli nie jest tak źle.
  • Odpowiedz
@robin_caraway: no w sumie racja, za samą teleportacje powinien być ban hammer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niantic chwali się zrobionymi 8,7 miliardami kilometrów... z czego pewnie 90% jest zbotowane.
patrzac na to że konto 30 level kosztuje niecałe 10zł i sprzedawane ich są setki...
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo gdyby za teleprtacje od razu ban to połowa uczciwych graczy też by oberwała. mnie raz przeniosło o 65 km do sąsiedniej miejscowości, w której byłem dzień wcześniej. czasami w moim mieście tel potrafi przenieść mnie kilometr. oczywiście zależy też, czy coś się wtedy robi. zatem nie tędy droga
  • Odpowiedz
@onsok: oczywiście nikt tego jeszcze nie wie, ani ja ani Ty.
na tą chwile mogą zrobić wszystko, to tylko wymiana opinii, tak samo jak Ty wyrażasz teraz swoją.
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo: Wystarczy, że wprowadzą parę obwarowań i trading to będzie fajna sprawa. Po pierwsze w grę wchodzi tylko bluetooth, tego się nie ominie przez fake GPS. Ale dalej będzie kwitł handel kontami. Po prostu będą sprzedawać konta z dobrymi pokemonami, które będzie można sobie przez trade wrzucić na swoje konto.
  • Odpowiedz