Wpis z mikrobloga

Cześć wyścigowe Mirki! Chętnie bym do was dołączył w wyścigach, ale nie wiem czy moja maszyna udźwignie #assettocorsa w multi (i czy ja miałbym jakieś szanse na ukończenie wyścigu bez totalnej żenady?). Jest jakiś demo do wypróbowania za darmo? Przejechałbym parę kółek i porównałbym swoje czasy ze starymi wyjadaczami (nie mówię o mistrzach np @MrKubool , bo to inna liga, he he...) Bo kupowanie gry w ciemno (ponad 120 cebulionów na steam) jest trochę słabe, jeśli miałbym zakończyć karierę po drugim zakręcie... #acleague #symulatory #acleague
  • 11
@Golomp: o fcuk... No o tym to zapomniałem:( @damian_co_dalej Pod ręką xbox 360 pad, w piwnicy Logitech formula GP. Pod maską: i3 1.8 Ghz + GF 710m, ale jak mi się spodoba to mam do dyspozycji duuuuużo mocniejszego laptopa służbowego (i7 4c/8t, 8 gb ram itp) Już ściągam rFactor2demo...
@Radziey: Mam nadzieję, że nie będzie to uznane za propagowanie, ale jeśli masz zamiar kupić to nie widzę powodu byś nie mógł z czystym sumieniem sprawdzić najpierw 'dema'.