Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, jestem gruba i wstydzę się iść na siłownię. Jakiś czas temu chodziłam to byłam jedyną grubą dziewczyną tam. Jak postrzegacie grube osoby na siłowni? Ja mam wrażenie, że ludzie patrzą z politowaniem na grube osoby na siłowni, a już zwłaszcza faceci.... :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
Jak postrzegacie grube osoby na siłowni?


@AnonimoweMirkoWyznania: Szanuję za to że coś chcą ze sobą zrobić.
W tym czasie inne grubasy leżą z czipsami na kanapie.
Siłownia to nie wybieg dla modelek. Tam się idzie zeby coś ze sobą zrobić albo utrzymać formę.

To że byłaś jedynym przedstawicielem zgrabnych inaczej świadczy własnie o tym, że niewielu grubasom chce się wyjść z piwnicy i zrzucić kilogramy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ktoś wyśmiewa się z osoby z nadwagą, która właśnie ewidentnie z tą nadwagą walczy, to jest po prostu głupi. Każda normalna osoba pomyśli raczej "o, fajnie, że coś ze sobą robi".

Może być też tak, że zwykłe spojrzenie źle odbierzesz, bo jesteś przewrażliwiona na tym punkcie. Jeśli więc nikt Ci nic nie mówi - to nie wymyślaj, szkoda nerwów. A gdyby ktoś coś skomentował głośno, to sorry, ale jest
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie na silowni nie maja czasu, zeby ogladac sie na innych

nie oglądaj się, zrób swoje i po temacie, nikt nie będzie cię rozpamiętywał

a jak cię to bardzo boli, to wiesz że samą zmianą nawyków żywieniowych + jakąś nieskomplikowaną aktywnością (marsz / rower / bieganie/trucht) możesz trochę zejść z masy. trochę pracy nad sobą poza siłownią, zaczniesz chodzić jak będziesz czuć się komfortowo
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie masz się czego wstydzić, kiedyś spotkałem dziewczynę, która była już otyła do 100 jej pewnie niewiele brakowało, no i poszła sobie poćwiczyć na siłownie z koleżankami. Na suwnicy do robienia nóg osiągała prawie tyle samo kilogramów co ja :D Nikt się nie śmieje z takich osób o ile coś robią.
@AnonimoweMirkoWyznania: jedyne laski z których mam beke na siłowni to te które przychodzą #!$%@? w najlepsze kostiumy za over 9000 pln, w pełnym makijażu i przez 10 minut pomachają 0.5kg hantelkami a potem robią 4 serie po 8 selfie przed lustrem xD

#fitness #fit #fitgirl #activewear #fitgirlsguide #yogapants #boxing #crossfitgirls #instagood #fitgirls #fitfam #workoutoftheday #fitmodel #fitnessmotivation #strong #booty #abs #fitfam #instalikes #modelfitness #fitspo #fitlife #crossfit #fitspiration #strongwomen #gym #workout #polishgirl #
@AnonimoweMirkoWyznania Śmianie się z grubego na siłowni to jak śmianie się z chorych w szpitalu. Sam jak zaczynałem to byłem gruby i ludzie byli mili.
Jest też marzec, więc nie będziesz wyglądać jak ktoś kto zrobił postanowienie noworoczne i po dwóch tygodniach odpadnie.
Powodzenia w chudnięciu.