Wpis z mikrobloga

Rok ok 2004/2005, Donald #tusk wizytuje moją szkołę (XIII LO w #szczecin - pozdrawiam!), wówczas byłem w pierwszej klasie #licbaza. Wszyscy uczniowie zagonieni na salę gimnastyczną, przerwa w lekcjach aby posłuchać co ma do powiedzenia #rudyzdrajca. Pod koniec spotkania - pytania, oczywiście wcześniej przygotowane aby nie było wtopy (dyrektor był późniejszym posłem #po), przez kilkanaście minut musiałem trzymać rękę w górze aby dali mi zadać pytanie. Sielskość spotkania została zakłócona: "dlaczego ktoś kto uważa, że polskość to nienormalność ma czelność kandydować w Polsce w wyborach?" oraz dlaczego popiera płatne #studia?. Tak się zainteresowałem #polityka, zostałem wybuczany przez całą salę i zobaczyłem na czym polega #demokracja w wersji PO - #neuropa . Dopóki popierasz naszych, dopóty jesteś demokratą.
Już wtedy jako kilkunastoletni gówniarz wiedziałem, że temu człowiekowi nie wolno ufać - do dnia dzisiejszego podzielam ten pogląd. Jak trafi wreszcie za kratki (za całą masę #afera, związanych np. z prywatyzacją) - to z radości obalę szampana na ulicy każdego miasta wojewódzkiego w Polsce.

Bardzo się cieszę z decyzji #pis. Jarosław Kaczyński pięknie to rozegrał. Dziad będzie kandydować z niemieckim poparciem?

PS. to jest #pokazmorde - jeszcze miałem włosy :-) Ja to ten z kartkami, wręczyłem Donaldowi na pamiątkę #memy "Donald Tusk, płatne studia - powinni tego zabronić" oraz słynny wówczas #komiks "Paski' autorstwa #asu. Dzisiaj by się to nazywało #cenzotusk ale wtedy nie było jeszcze #wykop czy #facebook.

#wspomnienia #gownowpis #4konserwy #bekazlewactwa #europa
d.....s - Rok ok 2004/2005, Donald #Tusk wizytuje moją szkołę (XIII LO w #szczecin - ...

źródło: comment_vxP0S8Y5NJip9gkK3k1sIdXdSXZC1Zhb.jpg

Pobierz
  • 24
"dlaczego ktoś kto uważa, że polskość to nienormalność ma czelność kandydować w Polsce w wyborach?


@darties: Wypada czytać całość wypowiedzi, a nie tylko urywek i później krzyczeć "zdrajca!"

Polskość jako zadany temat… Wydawałoby się: tylko usiąść i pisać. A tu pustka, tylko gdzieś w oddali przetaczają się husarie i ułani, powstańcy i marszałkowie, majaczą. (…) Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi
pis probuje cos zmienic a donek tylko jak za cos sie zabral to #!$%@? potem uciekl za granice.


xD coz za gleboka analiza. Z 'gimbazjonem' mam przyjemnosc prawda?

Tak wiem wzrost pkb byl wiekszy ale co z tego skoro ludzie dziadowali


@glaaki: wygooglaj tego pana, a pozniej wygooglaj co bylo jak juz sie z kaski wyprztykało... PS. za 500+, za wczesniejsze emerytury itd... mlodzi zaplaca w podatkach - to jest na
pk347 - > pis probuje cos zmienic a donek tylko jak za cos sie zabral to #!$%@? potem...

źródło: comment_o0DoYvxTzekTsi0SuBRGxIq408xMxFDE.jpg

Pobierz
@glaaki: dziadowali? Po czym to wnosisz? Dzisiaj nie dziadują? 500+ jest tylko przeniesieniem kosztow. Młodzi, bez rodziny na dorobku muszą, albo będą musieli płacić na tych co już mają dzieci. Taki młody z racji tego że państwo by utrzymać swój system będzie musiało więcej im zabierac, a co za tym idzie młody się nie dorobi i zacznie dziadowac. Nie lubię Tuska i PO, ale przyznać szczerze trzeba, że polityka finansowa była
Bardzo się cieszę z decyzji #pis. Jarosław Kaczyński pięknie to rozegrał. Dziad będzie kandydować z niemieckim poparciem?


@darties: no, taktyk jak siemanko, rozegrał wszystkich perfekcyjnie


Polska na arenie międzynarodowej jest przedstawiona jako prywatny folwark Słońca Polski, jego ekscelencji Jarkacza, który jak będzie chciał, to zrobi wszystko, i jeszcze trochę. Ktoś go kiedyś obraził - do pierdla. Machina propagandowa zniszczy każdego, kto przeciw władzy wypowie złe słowo, a jak ktoś na
@darties zostałeś wybuczany za mało merytoryczne i durne pytanie, które w dodatku odnosiło się do wyrwanej z kontekstu i zmanipulowanej wypowiedzi.

I nie płacz tutaj, bo właśnie dzięki temu, że mamy demokrację, to żadna krzywda ci się nie stała z powodu tego wyskoku.

PS. a co ci się nie podoba w płatnych studiach? Czyżbyś był wstrętnym lewakiem i socjalistą?
@glaaki a po co coś zmieniać na siłę, skoro państwo działa dobrze?

PiS zmienia, ale na gorsze. Premiuje patologie i nieudaczników życiowych, którzy dotychczas dziadowali (zasłużenie).