Wpis z mikrobloga

Mam wiele zastrzeżeń co do "działania" serwisu Wykop.pl. A zwłaszcza do moderacji.
Jestem tu blisko 7 lat i jeszcze takie świństwo patrz obrazek mi się nie przytrafiło.

Moderator 3fxY ni z gruszki ni z pietruszki oznacza mi profil z bezczelnym podpisem "Manipulacja".
Co tu jest u licha manipulacją?
Że "Wierze w przypadki ale nie ufam im" jak mawiał Elim Garak?
- nie dostałem żadnego ostrzeżenia
- nikt nic do mnie w temacie nie napisał
- nikt o nic nie maił podobnych zastrzeżeń przez 7 lat
- nie zniknął / nie został skasowany żaden z moich ostatnich wpisów
- podobnie profil zostaje nienaruszony

Więc o co chodzi?
Ktoś sobie cichaczem bruździ na moim koncie i pewnie bym nawet tego nie zauważył gdyby mnie coś nie tknęło i nie zajrzał do panelu "wymoderowane". Nie wiem... szósty zmysł czy trzecie oko... najprawdopodobniej bym nawet się nie zorientował jak bym tego nie dostrzegł.

@wykop: Na jakiej podstawie są stawiane powyższe pomówienia? Oczekuję wyjaśnień.

Co to za sytuacja (jak przypuszczam), że jakiś niewyedukowany gimb na moderacyjnym stanowisku zapewne na podstawie masowych bezpodstawnych zgłoszeń urzyszkodników spod "neuropa" (bo nikt normalny mi na myśl nie przychodzi) szkaluje moje dobre imię.

To nie ja zwołuję masowo do wykopywania jakiegoś szajsu politycznego ( https://mirkolisty.pvu.pl/list/5XsUN27kvRr9ZnLV ). Nie biorę udziału w wyścigu w głaskaniu się po jajkach w komentarzach ani wzajemnym grupowym przytakiwaniu. To nie ja robię ataki na własne konto .To nie ja stawiam sobie po 2 minusy pod własnymi komentarzami tak dla profilaktyki by wyrobić przeświadczenie w pelikanach co mają o danym poście myśleć (potem oceny lecą z górki, wiadomo). Sam praktycznie polityki nie dodaję (co sobie akurat możecie łatwo zweryfikować). Na mikroblogu też udzielam się pod niszowymi grupami.
Ale nieeeeeee... widać kogoś bardzo boli dupsko, że od święta skomentuję jakiś lewicowy wyrsyw robiący tu za śmietnik. Lewactwo widać nie lubi jak się ich orze.
I co? Kara za myslozbrodnię misie ʕʔ?

Czemu tolerujecie sytuacje, że jakaś zgraja manipulatorów robi tu hucpę a moderatorzy zamiast reagować piszą o "nie szkalowaniu neoliberałów" i "manipulacjach" tylko płatnym trollom biją brawo jak jakieś upośledzone dzieci?

@m__b Zrobicie coś z tym, czy mam pisać do Garzetomanii, RP.pl , Spiderswebów czy tam innych portali które zajmują się waszymi aferami wcześniej niż wy sami?

#wykop #bekazlewactwa #bekazmoderacji #manipulacja #afera
FlaszGordon - Mam wiele zastrzeżeń co do "działania" serwisu Wykop.pl. A zwłaszcza do...

źródło: comment_ggRyNnOyXgBurRJxOB052tW4en03tQcb.jpg

Pobierz
  • 28
Wołam potencjalnych zainteresowanych (ludzi którzy wydają się porządni i tych co kopnęli jeden z moich ostatnich wpisów „bekazlewactwa” jakiś tydzień temu). Jeśli przeszkadzam to przepraszam najmocniej. Wychodzę z łożenia ze pora nagłośnić jaka patologia grasuje po wykopie. A mi witki zwyczajnie opadają :p

@safehouse @fryferykkompot @janoosh @zakowskijan72, @Waspin, @farmerjanek, @przedostatnisamuraj @thrawn41, @Maglu, @aj_waj, @Furox, @qqwwee, @Daleki_Jones, @kinirosenshi, @wjtk123, @ImInLoveWithTheCoco, @
@janoosh: Jeśli o wykopy chodzi to głównie historia / wojsko / czasem coś w zakresie nauka. Polityki staram się nie wrzucać i tak zwykle zostaje z miejsca zakopana przez wiadome srodowisko.
Za to w zwykłych komentarzach często udzielam się politycznie. Oj wiele maści poszło przeze mnie (tak sadzę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tam to nic dziwnego, że człowiek sobie narobi wrogów :)
@wykop: Na jakiej podstawie są stawiane powyższe pomówienia? Oczekuję wyjaśnień.


@FlaszGordon: wykop sirius biznes, sprawa jest poważna.
W tym momencie trwa losowanie moderatora, ktory udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Proszę powiedzieć na głos "STOP", aby zatrzymać losowanie, a zostanie wybrana osoba która udzieli wyczerpujących odpowiedzi.
W.....k - > @wykop: Na jakiej podstawie są stawiane powyższe pomówienia? Oczekuję wyj...

źródło: comment_IQV4Aeh0xwJlQK0SL2NmN74Vp3WlHp15.gif

Pobierz
@FlaszGordon: generalnie wykop po wyborach stał się pięknym materiałem na case i solidny prasowy artykuł jak w internetach działają lewaccy manipulatorzy pod parasolem politycznie zaangażowanej moderacji. Wystarczy małe rzetelne "śledztwo" i dokładna analiza aktywności kont dosłownie kilkunastu wiadomych użytkowników*. Do tego kilka trudnych pytań do pana Białka, opisanie numerów z jawną cenzurą tu stosowaną i okładka jakiegoś DoRzeczy jak się patrzy. Właściciele tego portalu tolerują zbyt wiele i sami pozwalają sobie
Myśmy wybory wygrali dzięki pilnowaniu internetu


@rudy2007: idealny przykład przypisywania własnych intencji drugiej stronie - zdanie takie można zinterpretować na tysiąc niewinnych sposobów, ale nikomu z lewej strony nie przychodzą one do głowy. Ale nie o tym tutaj > niech Newsweek albo GW zrobią drugi analogiczny artykuł na temat pisiej propagandy na wypoku. Oczywiście również umocowany w faktach i statystykach
@kicioch: Zapewne coś takiego miało miejsce (o czym zresztą piszę). Jest tu taka grupa karakanów masowo zgłaszająca za myślozbrodnię jak popadnie.
Umawiają się na zgłaszanie i tworzą multikonta. Był kiedyś taki przypadek @gruszka1992 który masowo zgłaszał co popadnie...
A co #moderacja na to? Oddelegowali jednego moderatora specjalnie by "weryfikował" a w zasadzie przyklepywał zgłoszenia gruszki.
Nie wiem czy przypadkiem to nie był też ten sam moderator który potem pisał o "szkalowaniu
@FlaszGordon: Oczywiście masz rację - już wielokrotnie osoby z neuropy mnie wulgarnie obraziły, a moderacja nie zareagowała. Zakopywanie wpisów jako duplikaty bez podania tegoż duplikatu to już norma. Podobnie z "informacją nieprawdziwą". A jednocześnie utrzymuje się konta jawnie PR owe - prowadzone zapewne przez jakiegoś narwańca z biura poselskiego - tomyclick, andreth - lub agencję.