Wpis z mikrobloga

#rolki #katowice
Witam Mireczków i Mirabelki :) Jako, że zbliża się sezon na rolki postanowiłem swojemu Różowemu kupić rolki do jazdy rekreacyjnej. Różowy wraca do jazdy po bardzo długiej przerwie, a ja sam za bardzo nie orientuje się jakie marki czy modele warto wziąć po uwagę. Sam jeżdżę w miarę sprawnie, ale wirtuozem bym się nie nazwał i moje Rollerblade sprawują się wciąż bardzo dobrze po jakiś 4-5latach użytkowania. W związku z tym kupiłbym jej coś w podobnym standardzie tzn. metalowa płoza, skorupa z wyjmowanym środkiem, średniej prędkości łożyska i kółka w budżecie ok 350zł. Znajdzie się coś sensownego w tym przedziale? Aha...Swoje kupowałem w Dehatlonie i dalej preferowałbym jednak okolice Katowic by móc przez zakupem je przymierzyć. Z góry dziękuję za pomoc
  • 8
@wodzu85: ja swoje k2 kupowałem na promocji w InterSporcie w SCC. Może tam już coś będzie wystawione? :)

Mojej drugiej połówce kupowaliśmy tutaj: LINK - sklep w Tychach, ale może jest gdzieś bliżej Ciebie :)
@wodzu85 przejrzyj tag i zastanow sie czy jest sensu tutaj pytac o kupno rolek jak wszystkie odpowiedzi sprowadzaja sie do "doloz milion i kup cos porzadnego." Zabierz ja do decathlonu, przynierzcie co jest i wezcie w czym bedzie jej najlepiej, masz raptem 3-4 modele w tej cenie wiec trudno nie bedzie, jakosciowo wszystko podobne.
@budus2 a gdzie ja napisalem ze te za 350 i 500 beda podobne? Odnioslem sie do rolek decathlonowych w podanej cenie. A odzywki typu "gówno" zostaw sobie dla kolegow jesli na takim poziomie sie komunikujecie.