Wpis z mikrobloga

Którym TD najlepiej i najłatwiej zrobić wszystkie misję na stuga IV. Nie mam żadnego TD a załogantka na gwałt potrzebna. Su-100 albo hellcat dadzą radę czy trzeba celować wyżej niż VI tier?
#wot
  • 15
  • Odpowiedz
@arbuz77: wszystkie poza właśnie ostatnią zrobiłem T67. 3000 dmg lekko zrobisz na czymkolwiek 8 tieru, siódemką z odrobiną wprawy też nie będzie większych problemów, szóstkami i niżej już się trochę pomęczysz.
  • Odpowiedz
@arbuz77: RHM Borsukiem byś to zrobił w ciągu 10 bitew na bank te 3k dmg. Ale to 8 tier. Wczesniej jest ST Emil który ma dobra alfe i pene i mógłby dać radę. A tak to na Su-100 da się, ale trzeba mieć farta, bo mało hp często w drużynie przeciwnej. Sam teraz mam misje na dmg= 5xhp (obj 260 aktualnie i 47 misji z honorami zrobione na TD) i w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kaczorra
@Marcowy_Kot wiedzę że szybko jednak jej nie dostane... Nic spróbuję su-100 na trolu bo poprzednika mam już odkrytego z t34 i będę na zmianę grał z linią do rhm. Przy okazji przyda się na późniejsze misję. Dziękować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arbuz77: ok, odpowiadam: najszybciej i najłatwiej zrobisz Skorpionem G. Nim zrobiłem ostatnią misję na stuga bez problemu, a potem wszystkie na T28 dosłownie z marszu. Tylko podejrzewam, że premki pewnie nie wchodzą w grę, więc pozostaje próbować czymś innym.
  • Odpowiedz
@arbuz77: Ale Su-100 nie graj na żadnym trollu, jego topowe działo to pełnoprawne działo, które sieje pożoge na APekach. Czesto gęsto będą one hity w biedne tankietki 5 tieru za 390 z hakiem.
  • Odpowiedz