Wpis z mikrobloga

Siemka, szukam kogoś kto zna się trochę na militariach etc. Zastanawiam się nad zakupem wiatrówki, tak dla rekreacji i ruszenia się na wiosnę. Coś w okolicach 350zł, najlepiej z możliwością montażu jakiejś lunety. Na co zwracać uwagę? Polecane modele? Nie będzie to pierwszy kontakt z tego typu sprzętem, ale też nie jestem na bieżąco w temacie. Od razu powiem, że karabinki, CO2/naciąg nieistotny, choć ekonomiczniej się wydaje wziąć ze sprężynką, oczywiście poniżej 17J.

#militaria #wiatrowka
  • 9
@Sanus7 i co wziales? Na superwiatrowki.pl tuningowany model mozna wyrwac za 400zl, wiec nawet stowe taniej niz podalem. Choc oczywiscie poziom tuningu nizszy, ale do zabawy powinno wystarczyc.
@Pantokrator: Póki co to nic, po wypłacie musiałem zapłacić akademik i inne pierdoły, ale coś w okolicach maja wybiorę i wydaje mi się, że te opcje po wymianach fabrycznych niedorobionych części wydają się w porządku ;p Plan już jest, tylko realizować ;)
@Sanus7: powiem ci tylko, że jak już kupisz optykę i będziesz strzelał z jakiegoś podparcia, to pamiętaj o jednej rzeczy - za każdym razem składaj się do strzału tak samo. Dzisiaj strzelałem i jak opierałem się kolanem o nogę stołu, to śrut leciał za wysoko. Nie opierałem - leciał w środek.
Niestety taka jest wada wiatrówek sprężynowych, choć gdy strzela się na stojąco, to się tego nie odczuwa.

Czy warto mieć