Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, od ponad 3 tygodni męczy mnie suchy kaszel. Raz mniej raz bardziej intensywnie. Byłam już u jednego lekarza i standardowo przepisał jakieś antybiotyki. Problem w tym, że leki brałam przez dwa tygodnie a poprawy żadnej nie ma. Do kogo w takim razie mam się zgłosić jeśli lekarz rodzinny na nie wiele się zdaje? Dodam, że dzisiaj pojawiły się u mnie powiększone węzły chłonne pod lewą pachą. Nie chce żadnej mirkopomocy medycznej, proszę wskażcie mi tylko gdzie się z tym zgłosić w #poznan ? Najchętniej poszłabym na SOR ale boję się, że mnie wyśmieją i powiedzą, że to nie przychodnia bo żadnych poważnych dolegliwości to nie mam.

#zdrowie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
PijanyEsteta: Na SOR bo kaszlesz? haha :D
Zwyczajnie idź do lekarza, który Ci dał ten antybiotyk. Każdy lekarz działa w takich wypadkach wg tej samej procedury tj. najpierw standard - to co pomaga większości ludzi, a potem dopiero jeśli nie pomoże to szukanie innych przyczyn, diagnostyka. Jeśli masz na myśli poważne schorzenia, to raczej się zacznij przejmować po kilku miesiącach.. teraz jest taki okres,że raczej to nic nienormalnego, że kaszlesz. Mi