Wpis z mikrobloga

Czytam sobie z żoną opinie o hotelu do którego niebawem jedziemy. Opinie jak opinie czasem gorzej... Był zimny basen .. Daleko od plaży (200metrow), ale a jedzenie nikt nie narzeka bo codziennie dania z innego rejonu świata, dużo ryb ...

Azź tu nagle Pan Krzysztof Para

+Brak zalet. Duży i stosunkowo czysty. Ale czy czystość to coś niezwykłego?? To standard.

–Jedzenie. Dużo jedzenia ale wszystko smakowało jak tektura. Jedynie surowy ogórek smakował tak jak powinien. Napoje, alkohole paskudne. Obsługa podaje Ci wszystko z wyrazem twarzy \" po co zawracasz mi głowę? Nie bierz nigdy pełnego pakietu. Tylko śniadania lub sam nocleg. Knajpki dookoła tańsze niż w Polsce a różnica w jakości kolosalna. Wszystko w hotelu po włożeniu do ust nadaje się do wyplucia. Kawa masakra. Ja na śniadania przychodziłem z własnymi serami i wędliną a resztę posiłków sobie podarowałem po kilku próbach. Miałem all inclusive a z niczego nie korzystałem. Porażka.

Wszystko jest w wadach. Ogólnie nie polecam pakietów. Baseny kiepskie. Lepsze plaże. Jedzenie masakra lepiej żywić się w knajpkach. Taniej a jakość nieporównywalna . Nie bierzcie tu all inclusive chyba że istotny jest dla Was beznadziejny alkohol bez ograniczeń. Pewnie po 5 drinku przestaje się czuć jakie paskudztwo serwują

Beka xD
To musiał być mega widok jak na dół znosił własne żarcie i mijając wszystkich ludzi wybierających śniadania... brał ogórka ... XD

Potem szedł do baru na Harnasia albo setkę wutki a tam tylko jakiś regionalny syf xD

Krzychu #!$%@? na #!$%@? żes brał to al incluziw.. Grażynie wstydu robić?

#janusze #wakacje #polakicebulaki #polak
Pobierz zomowiec - Czytam sobie z żoną opinie o hotelu do którego niebawem jedziemy. Opinie j...
źródło: comment_w3m7Tj0kNSX3ybWGNybPJo7YOK6IhvkC.jpg
  • 55
@zomowiec: Twoim zdaniem powinien nie schodzić na stołówkę bo obciachem jest przynieść własne produkty skoro nie smakują ci serwowane tylko jeść w pokoju bo się ośmieszysz? Zapłacił za usługę, nie korzysta z niej, nikomu nie dzieje się krzywda. Ja na jego miejscu zrobiłbym podobnie szczególnie, że szkoda mi by było czasu na wakacjach na szukanie knajpy o np. 8 rano żeby cokolwiek zjeść. Jeśli było to niedopuszczalne dla restauracji hotelowej to
@zomowiec: Ale jesteś wypaczony, To, że ktoś bierze własne lepsze jedzenie to jest zaradność a nie cebulactwo, albo z tą mrożoną pitcom, to że komuś się opłaca podgrzać zamrożoną niż przepłacać za gotową to też jest zaradność, ehh te nowe pokolenie coraz głupsze
@Krupier no prawdziwi polacy sami robią remonty, sami naprawiają auta i sami sobie organizują wyjazdy, najlepiej autem przez pół Europy, żeby 24h spędzić w trasie - wiesz diesel musi się opłacić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zomowiec: wszystko co napisał jest kwestią mocno względną, o ile nie kłamie to nie widzę powodu takiego obruszenia. Akurat standardy żywieniowe w wielu hotelach stref turystycznych to żenada i dotyczy to również hoteli 4 i 5 gwiazdkowych, a szczególnie tych z wiecznymi promocjami. Jeśli ktoś czuje się zawiedziony to z jakiego powodu ma o tym milczeć? i czy złożenie reklamacji jest równoznaczne z podpisaniem klauzuli poufności? Ktoś mógł po prostu mieć
@Krupier organizując sobie wyjazd samemu masz bez porównania większą wolność i możliwość zarządzania swoim czasem. Dodatkowo lepsze ceny i lokalizacje apartamentów. No i brak Januszu za sąsiadów xD

Wyjazd z biura ma sens tylko w sytuacji, gdy jest zajebista oferta last minute na następny tydzień.
@frogfoot: tylko bierz pod uwagę to, że nie każdy ma czas i chęci organizować sobie wszystko samemu. Na sąsiadów nigdy nie wiesz na jakich trafisz więc generalizowanie, że z biur jeżdżą Janusze jest słabe.