Wpis z mikrobloga

@grubson234567: Z tego co ja zaobserwowałem na studiach to im ładniejsza strona wykładowcy tym mniej istotnych rzeczy można tam znaleźć. Nic dziwnego w sumie, czemu ktoś dobry w swojej dziedzinie miałby dawać #!$%@? o bzdury takie jak wygląd jego uczelnianej strony
  • Odpowiedz
@10048022: To uczucie gdy 9 latek robi "na zadanie domowe" lepsze strony internetowe niż 80% profesorów polskich uczelni "technicznych", ot np z wydziału matematyki i informatyki UAM: http://www.staff.amu.edu.pl/~buszko/


@grubson234567: No głupszego tekstu to już dawno na wykopie nie widziałem. To tak, jakby mieć pretensję do tego, że dziennik ustaw nie ma obrazków.

Podana przez Ciebie strona internetowa broni się nie wyglądem ani obrazkami lecz DOKONANIAMI ZAWODOWYMI jej właściciela. I, po
  • Odpowiedz
@10048022: Mam problem z tym. 9/10 lat to ten czas kiedy instalowalo sie pajaczka z plyty komputer swiat niezbiednik, odpalalo jakis kurs html i cisnelo sie w 'kodzie'. A tu? Jeb jeb jeb - generator.

Niby fajnie, ze mu sie zachcialo, ale z drugiej strony... no serio?
  • Odpowiedz
No głupszego tekstu to już dawno na wykopie nie widziałem. To tak, jakby mieć pretensję do tego, że dziennik ustaw nie ma obrazków.


@pawel-niczyporek: Podła manipulacja z twojej strony. Nie czepiam się braku obraskufff. Czepam się że strona, będaca wizytówką działalności polskiego naukowca wygląda jak projekt zaliczeniowy ucznia szkoły podstawowej sprzed 30 lat, po kursie html-a z 3 lekcji. Anno domini lata 90, z początków internetów.
  • Odpowiedz