Wpis z mikrobloga

@piotras-85: Cholera wie, nie bardzo rozumiem pierwszą część opisu (zakupiony przez pierwszą właścicielkę od cichego).
Chciałem zaproponować 17-40 Canona, ale to inna półka cenowa, nawet się nie spodziewałem, że taką cenę ma, bo będę się pozbywał swojego sprzętu.
Jeśli facet ma papiery potwierdzające naprawę, i wiesz, że ten obiektyw będzie dla Ciebie dobry, to można brać.
Tamronów nigdy nie używałem.
@piotras-85: Cena wydaje się bardzo dobra ale jak było grzebane to trzeba osobiście sprawdzić czy czyste soczewki bo to na oko raczej jak jakimś zdjęciem. Sprawdź z ciekawości ile kosztuje ta przesłona.
Mam tamrona 80mm do makro też ze złotym paskiem i jest zajebisty.
@piotras-85: mam takiego tamrona bez stabilizacji. no taki o obiektyw zeby łazić z nim. jakoś nie mam co do niego specjalnych uczuć, a nawet za nim nie przepadam. chyba go sprzedam i kupie jakiś szeroki kąt bo tylko tyle z niego wykorzystuje
@piotras-85: nigdy w życiu go nie kupuj. Te starsze Tamrony to plastik fantastik, na pewno nie będziesz zadowolony. Miałem go i dzień w którym go sprzedałem był jednym z lepszych w moim życiu pod względem fotograficznym. Psuł się dwa razy, autofocus głośny i niecelny, obudowa słaba. Jedyny plus to był całkiem niezły optycznie.