Wpis z mikrobloga

To właśnie przez te #!$%@? Polskę...


To uczucie gdy muszę wstać wcześnie, żeby zarejestrować się do ortopedy bo przyjmuje do 5 osób max hrabia #!$%@? xD Ja #!$%@?.

Znając życie to tam już od 2. 00 ludzie koczują jak hipstery przed sklepem apple w dniu premiery nowego ajfona xDD Ciekawe czy mi się uda ale pewnie skończy się na tym, że pójdę prywatnie.
  • 24
@Mega_Smieszek Przychodnia publiczna jest finansowana z NFZ i limit przyjęć jest określony kontraktem, o czym pisało kilka osób, a Ty dalej swoje, bo "tak Ci to wyglądało" i się wydawało, bo tak a nie inaczej zinterpretowałeś wypowiedź jakiejś randomowej kobiety z kolejki. Weź się już nie ośmieszaj. Jak Ci się nie podoba ile kasy jest wykładane na ochronę zdrowia, to przed następnymi wyborami poczytaj dokładnie programy partii i rozważnie postaw krzyżyk.
@Faszozysz No stress Mirek. Z tego co widzę, to w takim razie system jest do bani. A pretensje mogę mieć zawsze - płacę za usługę jakby nie patrzeć i mogę czegoś oczekiwać w zamian. Gdyby składka wynosiła 5000 rocznie to też pewnie byłoby Ci mało, więc problem leży po stronie zarządzającej tym bajzlem.
@mahalladamnit: mnie nie byloby malo, bo mnie ten problem nie dotyczy (system ochrony zdrowia). Polacy placa bardzo malo, i procentowo PKB i kwotowo i dostaja to bardzo duzo porownujac to chociazby z Irlandia, bo nie ma oplaty za kazda dobre w szpitalu i kazda wizyte u lekarza. Nawet w tym watku 3600zl rocznie to oznaka wielkiej kasy itp., lekarz specjalista, ktory bierze 150 zl za konsultacje to per bogacz, chociaz w