Wpis z mikrobloga

Uwaga! Klikasz w spoiler na własne ryzyko. Poniższy tekst może urazić Ciebie i Twoje uczucia. Jeśli nie chcesz być obrażony, nie czytaj.
Osoby które chcą przeczytać ten długi tekst i pogadać zapraszam do dyskusji. Może i każdy o tym wie ale po prostu chciałem to napisać








#oswiadczenie #wiara
  • 34
@Ukochany:

Dlatego świat zmierza ku niechybnej zagładzie. Ludzi głupich coraz więcej, ludzi w miarę inteligentnych coraz mniej. Jak ta tendencja się utrzyma niedługo będziemy żyć jak w idiokracji bądź też powrócimy do czasów feudalizmu.


Chyba żyjemy w równoległych wszechświatach. W moim coraz mniej ludzi praktykuje religię, coraz mniej osób się modli, coraz mniej osób narzuca to swoim dzieciom. Nie wiem skąd wziąłeś tę "tendencję" : d
@Buttsex: No ja jestem wierzący, ale potwierdzam raczej coraz mniej ludzi jest wierzących i to chyba dośc dynamiczny trend. Jeszcze na wsiach to się jako tako trzyma bo w dużych miastach mam wrażenie, że coraz gorzej. Ale co się dziwić skoro mnie też już to odrzuca, że ksiądz mi cisnie z ambony, że mu datków na opłatki nie starcza heh
@Buttsex: Wybacz za duzo skrótow myslowych. Ta tendencja raczej nie wynika z faktu samej wiary tylko z tego ze ludzie mniej inteligentni rozmnazaja sie liczniej. Osoby inteligentne zwykle maja po jednym- dwojgu dzieci, albo nawet wcale. Natomiast osoby patologiczne potrafia miec po 10. Choc oczywiscie nie jest to zadna regułą. Chodzilo mi tylko o statystyke. (Patrz filmik z poczatku idiokracji, btw to prawda).

Ale fakt faktow namieszalem strasznie tym twierdzeniem.
@Ukochany: No że patologia się rozmnaża na potęgę to fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pincetplus
Ale w sumie jest jakieś twierdzenie z pogranicza socjologii i psychologii, że potomstwo mało inteligentnych osób ma generalnie wyższe IQ od swoich rodziców (niestety analogicznie elicie intelektualnej rodzą się nieco głupsze dzieci ( ͡ ͜ʖ ͡) )
@trollik: jestem studentem i zamierzam przyczynic sie do rozwoju ludzkosci. Przez to ze studiuje nie mam na to za wiele czasu ale czasem w weekendy staram sie pracowac z algorytmami sztucznej inteligencji. Nawet jesli nie uda mi sie wniesc niczego nowego, chociaz sprobuje.
@Ukochany: Pewnie jesteś. W każdym razie idę o zakład że nie zrobisz dla ludzkości więcej niż nie wiem... Newton, Maxwell, Mendel, Marconi albo Mel Gibson, Messi czy choćby Radwańska, Lewandowski lub Błaszczykowskim żeby daleko nie szukać. Wincyj pokory. I dystansu.
@trollik: To nie tak. Naprawdę coś robię. Staram się napisać program który póki co będzie rozmawiał poprawną polszczyzną z Tobą. Tyle że zamierzam to zrobić za pomocą specjalnego dobierania słów. Żeby program symulował myślenie i wiedzę o czym pisze. Póki co mój program duka xD i średnio wie o czym pisze. Ale nie można mi zarzucić że nic nie robię.
Następnie zamierzam go zmodyfikować wrzucając do robota, i nauczyć się go
@Ukochany: Głęboko wierzący here i w ogóle mnie nie obraziłeś.
Nie klepie wierszyków i nie klęczę na grochu.

Wszystko byłoby ładnie, gdyby nie fakt że to wszystko jest zmyślone. "Prorocy" piszący księgi to też zwykli ludzie byli, jak Ty czy ja.

Czy wszystko było zmyślone - nie wiem. I ty też nie wiesz. Mamy jakieś relacje o dziwacznych wydarzeniach i ciężko je odrzucić tylko dlatego, że nam się wydają głupie, albo,
@trollik: Pracuję, studiuję weekendowo. Nie mam czasu naprawdę na nic. Pod koniec pracy wchodzę na wypok poczytać o różnych śmiesznych rzeczach, czasem coś napisać. Człowiek potrzebuje trochę rozrywki. Czy godzina weekendowo utrudniałaby? Niekoniecznie. Aczkowiek napewno by nie pomogła. Tak jak napisałem, zamiast tego lepiej zrobić coś innego. Po co iść na tą godzinę i stać w miejscu jak słup? Godzinę tygodniowo poświęć nauce, czy czytaniu o czymś ciekawym, poszerzaniu swojej wiedzy.
@Im_CIA: Jakbym miał fundusze na armię inkwizycji to bym przekonał :P
Jeśli Ci to pomaga, to jest w porządku. Można by coś takiego traktować jak medytację, uspokojenie i odpoczynek umysłowy od zgiełku świata. Ale nie oszukujmy się ile osób tak robi?

Z pretekstami do wojny to się zgodzę. Jednak mówią dla ludzi, idzcie i gińcie za to. A oni w to wierzą. To tych ludzi tutaj punktuję.

A odnośnie zmyśleń. Faktycznie