Wpis z mikrobloga

Teściowa zrobiła sobie łazienkę, jest bardzo mała więc fachowiec chce zrobić jej ściankę prysznicową zaraz przy oknie (takim wysokim, zwykłym oknie). Okno będzie się chlapać bo będzie w sumie częścią całej kabiny prysznicowej, więc zasłon tam być nie może i plan jest taki, ze ma tam być folia mleczna.

Teraz tak się zorientowałem, że sąsiad też ma folię mleczną i mogę dosyć wyraźnie przez nią zobaczyć leżące na parapecie pudełko. Teraz pytanie czy w nocy, gdy teściowa będzie brała prysznic, uraczy widokiem podstarzałej afrodyty pieszych mijających nasz dom? Będzie stała zaraz przy oknie przy zapalonym w środku świetle. Okno jest na prawdę bardzo blisko chodnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Są jakieś bardziej gęste te folie mleczne? Wiecie może czy to w ogóle zda egzamin? I najważniejsze pytanie - mówić jej o tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #budownictwo
  • 3
@spike200 folia się nie sprawdzi wiem bo mamy panoramiczne okna w łazience i nocą jest teatr chińskich cieni ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam impregnowaną roletę (zwykła się nie sprawdzi bo od wilgoci się zdeformuje lub zapleśnieje)