Wpis z mikrobloga

@Przebudzony: co wy wszyscy jakos dziwnie graliscie?
przeciez to sie inaczej grało ja wam wytlumacze
bralo sie tazosy i najpierw wybierało mony albo bole
mony to byla jedna strona bole druga (skad sie to wzielo nie mam pojecia)
potem sie pstrykalo tak jak monetą, tazo upadaly na podloge i jesli bylo wiecej monow to wiadomo ten co bral mony to zaczynal druga ture
druga tura polegala na tym ze tak jak
@Przebudzony: ostatnio znalazłem 2 takie u siebie. Kiedyś miałem tego mnóstwo, ale albo przegrałem albo przehandlowałem za coś innego. Mam jeszcze 10 metalowych, tego to kiedyś miałem ze 100, akurat pamiętam, że większość metalowych przegrałem, a część wymieniłem na jakieś #!$%@? naklejki piłkarzy czy cokolwiek to było, co weszło w modę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Przebudzony: Kurde czytając wasze wpisy dowiedziałem się, że całe życie źle w to grałem 0_o
U mnie układało się kapsel na kciuku i strzelało do góry, jak upadł pokemonem, a przeciwnikowi tyłem, to wygrałeś.
Chyba każde osiedle miało własny sposób grania :D
@Przebudzony: U nas w szkole układanie wierzy się nie przyjęło i graliśmy zupełnie inaczej. Dwóch lub więcej uczestników rzucało pokemonami do ściany, ten którego pokemon znajdował się najbliżej jej zgarniał wszystkie pozostałe. Odbywało się to na zasadzie serii pojedynków i można było wygrać lub stracić kilkadziesiąt tazosów. Grać chciał każdy, więc kwestią czasu było pojawienie się graczy, którzy byli w tym słabi i musieli odkupywać pokemony od tych lepszych ( ͡
@blblbl: były jeszcze takie historyjki chyba z chio chipsów. Miałem do nich album. Pamiętam dokładnie, kosztował 8 złotych, nawet wiem gdzie go kupiłem. To były takie kartoniki powycinane, że można je było przeładać w trzech sekwencjach. Dostawaliśmy 3 obrazki w formie historyjki)
@PanJanKochany: @Krupier: @pamietajomelanzu: @blblbl: @FELIX90: @Sonay: nie mam zdjęcia, ale gdzieś na strychu u rodziców powinnam mieć całe pudełko po lodach takich samych ()
karteczki zresztą też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Slam Jacki tez pamiętam: http://produto.mercadolivre.com.br/MLB-742935223-8-official-slammer-nca-slam-jacck-estilo-tazo-elma-chips-_JM
albo te: http://www.milkcapmania.co.uk/Slam-Jack-Caps/527-S%C3%A9rie-2.html
Pobierz matra - @PanJanKochany: @Krupier: @pamietajomelanzu: @blblbl: @FELIX90: @Sonay: nie m...
źródło: comment_8ob0XF5ksjqDVMVPBeucoacKFghFrKKi.jpg