Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu spotykam się z Niemką. Ogólnie jest przemiła, bardzo ładna, inteligentna i jak to u Niemców z Badenii dosyć tolerancyjna. Jej starzy mnie lubią, a stary ostatnio nawet zagaduje do mnie na messendżerze co tam u mnie i kiedy wpadnę. Fajnie jest...

Zaciekawiła mnie jednak historia jej rodziny. Oczywiście jak to Niemcy, cała rodzina twardo utrzymuje, że podczas II wojny światowej, wszyscy dziadowie i pradziadowie siedzieli w więzieniach, bo byli w opozycji. Podczas jednej z naszych ostatnich rozmów, opowiadała mi o wycieczce do Chile. Pojechała tam do rodzeństwa ciotecznego, których dziadkowie z kolei przeprowadzili się tam z Argentyny w latach 60-tych. Pytanie które jej zadałem to: Skąd dziadkowie tych kuzynów znaleźli się w Argentynie?

Odpowiedź była prosta - wygrali na loterii tuż po wojnie i postanowili się tam osiedlić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie drążę więcej tematu, bo jeszcze mossad się nimi zainteresuje

#truestory
  • 100
@whiterose

Niemki sa zdecydowanie ladniejsze od Polek.

#!$%@? i to straszne. Bywam w Niemczech średnio 4 miesiące rocznie w różnych miastach i mamy zdecydowanie więcej pięknych kobiet.
Jednakże jeśli chodzi o facetów to między nami a nimi to jest #!$%@? przepaść, faceci są tam 100x bardziej przystojni i zadbani (#nohomo), jak jestem w Polsce to naprawdę przykro się patrzy na modę w stylu spodnie moro, buty ferrari i koszula z krótkimi
Niemki są brzydkie, choćbyś się zesrał to statystyczna niemka jest brzydsza od większości europejek,


@wuju84: Tylko z tego powodu ze sa wysokie i maja duze stopy. Gdyby tak wszystkie niemki przyciac w okolicach kolan to staly by sie jednymi z najladniejszych kobiet w europie.
smutne to jest, że nie mają odwagi się przyznać i opowiedzieć dorosłym dzieciom swojej historii...loteria, dobre.


@sebawo: Niby masz rację, ale nie sądzisz, ze taka wiedza (jeśli dziadek mordował ludzi) bardzo obciąża i stygmatyzuje dziecko? Jeśli rodzice wymyślają jakieś bzdury o loterii, to raczej po to, by chronić swoje dziecko. Kiedyś oglądałam dokument o kobiecie, która wiedziała, że jest wnuczką SS-mana, całe życie się obwiniała i nigdy nie miała dzieci, bo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GiuseppeCalabrese: Po wojnie wielu Niemców opuściło kraj w poszukiwaniu lepszego życia. Pamiętaj, że to były dla nich czasy niepewności, zapaści ekonomicznej, złych warunków bytowych i poczucia wielkiego upokorzenia. Kierunkiem emigracji kilkuset tysięcy Niemców były przeważnie Australia i Ameryka Południowa. Zbrodniarze to był tylko ułamek tej liczby.
@GiuseppeCalabrese: Moi koledzy z Niemiec nie sciemniaja mowia wprost ze tak jak i ja tak i oni kazdy kogos na wojnie stracil. Jedni byli w Wehrmachcie inni w SS. Znam malo Niemcow ktorzy sciemniaja ze ich dziadkowie byli swieci. A Niemki sa ladne i brzydkie tak jak wszedzie na swiecie sa ladne i brzydkie kobiety.

@wuju84: Wyobraz sobie ze sa ladne Niemki i nie maja polskich czy innych korzeni. Wow.