Wpis z mikrobloga

@Magnolia-Fan mogli. Wystarczyło zainwestować. Ale sprytni Francuzi chcieli miec dobrze i tanio. Zamiast podwyżki dla Francuzów woleli sprowadzic sobie tania sile roboczą, co dzisiaj robią polscy przedsiebiorcy z Ukraincami. Ale okazalo sie ze nowi pracownicy cos nie bardzo chcą odrzucic swoja kulturę i wolą #!$%@? sie maczetami w imie Allaha. No i mamy to co mamy.

Dlatego napisalem że dla zadymiarzy-obywateli zrobic jakis kamieniołom, czy zagonic do innej pracy, albo drastycznie ograniczyc
  • Odpowiedz
@sorek: najbardziej wspolczuje prawakom na emigracji. Bo jezeli zyjac w spolecznosci z najrozniejszymi nacjami, zycie nie nauczylo cie jeszcze ze narodowosc nie ma zadnego znaczenia, to nie ma juz dla ciebie ratunku.
  • Odpowiedz
A najśmieszniejsze w tym (a może najtragiczniesze) jest to że grasz do tej samej bramki co terroryści.


@Cepion: To nie ja chcę przyjmować ludzi, z których rekrutują się terroryści.
  • Odpowiedz
zycie nie nauczylo cie jeszcze ze narodowosc nie ma zadnego znaczenia, to nie ma juz dla ciebie ratunku.


@szad: a mi szkoda że wy patrzycie na to 0/1. Ja widzę terrorystów i realne zagrożenie ze strony sporego % ludzi którzy przychodzą tu do nas z miejsca gdzie wojna, terroryzm i biedę spowodowaną przez własną kulture. To śmieszne ze o katolikach mówi się najgorzej i wyzywa od ciemnogrodu chociaż swoje podboje (krucjaty,
  • Odpowiedz
@sorek: inteligentni ludzie maja w glebokim powazaniu wszystkie religie, ale je toleruja. Wszystko co wykracza poza granice jakis ustalonych norm (tak samo iak pedofilia w kosciele, tak samo zle traktowanie kobiet w islamie itd) powinno byc piętnowane, i slusznie jest. Tylko debile sie kloca ktora religia jest lepsza a ktora gorsza, i przerzucaja sie statystykami. Prawda jest taka ze jest jeden uniwersalny podzial ludzi, na normalnych i zepsutych. I w kazdym
  • Odpowiedz
Tylko debile sie kloca ktora religia jest lepsza a ktora gorsza, i przerzucaja sie statystykami


@szad: no jeśli w jednej religii grupa jest spokojna a w drugiej się mordują to jednak warto zwracać uwaę na statystyki..

Prawda jest taka ze jest jeden uniwersalny podzial ludzi, na normalnych i zepsutych

Tak? to przedstaw mi prosze obiektyw moralno-etyczny i definicje zepsucia i "normalności" proszę. Bardzo bym chciał się dowiedzieć na czym swoje osądy
  • Odpowiedz