Wpis z mikrobloga

Hej,

Mam pytanie, może pomożecie. Nawiązując do tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/21464285 kupiłem igłę UF-50 (na opakowaniu jest w sumie A 25/2 ale zastanawiałem dobrą więc wydaje mi się że to niemiecki odpowiednik).
Dziś zakupiłem także amplituner zodiak unitry, sprawny.
Jednak mam problem z włożeniem igły, wcześniejszą wyjałem wcześniej i teraz nie wiem jak osadzić nową. Może macie podobny sprzęt i dacie jakąś radę? Boję się za mocno dociskać, żeby niczego nie zniszczyć. Zobaczcie proszę na zdjęcia, może znajdzie się ktoś kto wie.

#elektronika (choć nie wiem czy pierwszy tag potrzebny) #winyl #unitra
  • 14
@darek-jg: Nie mam takiego oznaczenia kółek i kwadratu, ale nie wchodzi. A wiesz jak wyjąć taką wkładkę? może nie powinienem tego robić na ramieniu. Albo obecnie robione igły są mają element trzymający trochę grubszy niż zakładały to wcześniejsze wkładki, dlatego powinienem ją wymienić. Hmmmmm.....
  • 1
@darek-jg Podłączyłem, ale rączka jest albo za ciężka albo wkładka za bardzo mi wystaje.
Podłączyłem dzięki temu że na dole igły widziałem wystający fragment a we wkladce byla dziurka która mu odpowiadała, jak osadzilem to dobrze to przy średnim nacisku weszło.
Ale rysuje płytę, dobrze że mam jedną starą do testu. Albo będę musiał wymienić rączkę albo sprawić sobie nowy sprzęt ... :(

W każdym razie dzieki za pomoc.